Konkurs: Spacer po nagrody - Najczęściej zadawane pytania

1. W jaki sposób można wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto na platformie FinAi.pl za pośrednictwem formularza na stronie https://www.finai.pl/spacer-po-nagrody/ i następnie wypełnić wniosek konkursowy.

2. Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które przed dniem rozpoczęcia konkursu nie były zarejestrowanymi użytkownikami platformy FinAi. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.

3. Dlaczego, aby wziąć udział w konkursie trzeba wypełniać wniosek kredytowy? Czy trzeba wziąć kredyt?

Konkurs „Spacer po nagrody” jest częścią projektu badawczego realizowanego przez FinAi i Politechnikę Warszawską, którego celem jest uproszczenie procesu kredytowego. Pracujemy nad tym, aby bankowość była bardziej przyjazna i zrozumiała dla klientów. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba brać kredytu. Jako pierwszy krok zakładasz konto na platformie FinAi.pl. Następnie wypełniając wniosek konkursowy pomagasz nam usprawnić proces kredytowy, a jednocześnie masz szansę wygrać nagrody.

4. Dlaczego w ramach konkursu należy zrobić zdjęcie twarzy i dowodu osobistego?

Weryfikacja tożsamości jest elementem procesu kredytowego, który badamy w naszym projekcie. Dlatego jest ona jednym z etapów konkursu. W ramach wypełniania wniosku konkursowego proces weryfikacji jest realizowany zdalnie. Wystarczy tylko mieć przy sobie telefon z systemem iOS lub Android.

5. Czy dane uczestników konkursu zostaną wysłane do banków?

Dane podane w ramach konkursu nie będą udostępniane bankom.

6. W jakim celu zbierane są dane uczestników (telefon,
Facebook, etc.)? Co stanie się z danymi uczestników po zakończeniu konkursu?

Wszystkie dane w ramach konkursu są pobierane w formie zaszyfrowanej, wyłącznie na potrzeby projektu badawczego, mającego na celu uproszczenie procesu kredytowego oraz na potrzeby przyznania nagród w konkursie. Po zakończeniu konkursu dane uczestników zostaną zanonimizowane.

7. Do kiedy trwa konkurs? Kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu?

Konkurs trwa od 10.12.2018 r. do 31.03.2019 r. Wyniki zostaną ogłoszone w terminie 14 dni od jego zakończenia.

8. Jakie są zasady przyznawania nagród za zadanie kreatywne?

Wyboru najlepszych zgłoszeń konkursowych dokona Jury składające się z 3 osób, wybranych przez Organizatora, które oceni zgłoszone i dopuszczone do udziału prace według kryteriów: zgodność z pytaniem, kreatywność i oryginalność.

9. W jaki sposób można odebrać nagrody?

Nagrody I, II Stopnia oraz Nagrody Specjalne zostaną wysłane na adres wskazany przez laureatów. Nagrody III i IV Stopnia należy odebrać w siedzibie Organizatora.

10. Czy mogę otrzymać ekwiwalent pieniężny za nagrodę?

W konkursie przewidziane są tylko nagrody fizyczne, których pełna lista znajduje się w Regulaminie. Nie ma możliwości zastąpienia ich ekwiwalentem pieniężnym.

11. Jak mogę złożyć reklamację?

Reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu można zgłaszać:
  • w formie pisemnej - drogą pocztową (listem poleconym), na adres Organizatora;
  • telefonicznie pod numerem: +48 22 300 98 98;
  • drogą e-mail, na adres: reklamacje@finai.com.

12. Kto jest organizatorem konkursu "Spacer po nagrody"?

Organizatorem konkursu „Spacer po nagrody” jest FinAi S.A. z siedzibą w Warszawie (00-503), przy ul. Żurawiej 6/12.

FinAi korzysta z plików cookies w celach: poprawy jakości funkcjonowania strony, analitycznych i marketingowych. Szczegółowe informacje, w tym o sposobie rezygnacji, znajdziesz w Polityce Prywatności.

OK