Jak zastrzec kartę - Pekao

Jak zastrzec kartę w Peako? Kartę w Pekao zastrzega się tak: w placówce Pekao, dzwoniąc na infolinię (tel. 801 365 365, 42 68 38 232 oraz 22 59 12 232) lub samodzielnie za pomocą aplikacji mobilnej.

ktos_do_ciebie_dzwoni_z_banku_sprawdz_czy_nie_jest_oszustem_finai.png
Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Zastrzeżenie karty może się przydać szczególnie w momencie, w którym zostaniemy okradzeni z naszej karty. W takiej sytuacji błyskawicznie należy zadzwonić na infolinię swojego banku i zgłosić tę kwestię. W przypadku omawianego banku można też zastrzec kartę za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Świadomość dotycząca tego, w jaki sposób można zastrzec kartę, jest wyjątkowo istotna. Dlatego bardzo ważnym jest, by mieć świadomość, jak to się robi.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation