Wigilijny stół – ile zjesz i ile wydasz? Sprawdziliśmy to! [INFOGRAFIKA]

Ile kalorii ma barszcz z uszkami, a ile makowiec? Ile zapłaciłbyś w sklepie za gotowe dania wigilijne? Gdzie powstało największe na świecie ciasto świąteczne? Dowiesz się ze świątecznej infografiki FinAi. Zajrzyj po więcej i... smacznego.

Wigilijny stół – ile zjesz i ile wydasz? Sprawdziliśmy to! [INFOGRAFIKA]

Brakuje czasu, a potrzebujesz szybko zastrzyku gotówki na święta? Skorzystaj z błyskawicznej opcji, jaką jest kredyt gotówkowy dostępny w 100% online. Za pośrednictwem FinAi możesz ubiegać się bez wychodzenia z domu (a więc wstaw pierniczki do piekarnika i zrób sobie chwilę przerwy na fotelu...) o kredyt gotówkowy do 50 000 zł.

Wypełniasz jeden prosty wniosek, potwierdzasz tożsamość za pomocą smartfona i dowodu tożsamości, a banki nadsyłają Ci oferty dostosowane do Twojej zdolności kredytowych i Twoich potrzeb. Ty segregujesz oferty według interesujących Cię kryteriów (wysokość raty, czas spłaty) i wybierasz... najlepszą! Wejdź na www.finai.pl i ciesz się świętami bez ograniczeń!

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation