Wielki konkurs FinAi! Oszczędzanie przez rymowanie – uczymy dzieci oszczędzania!

To bardzo ważne, by dzieci wiedziały, jak powinno się oszczędzać pieniądze! Pomóż im się tego nauczyć... a przy okazji zgarnij nagrody: jeden z trzech nowoczesnych tabletów Samsung Galaxy, jedną z pięćdziesięciu kart podarunkowych sieci SMYK i wiele innych!

Wielki konkurs FinAi! Oszczędzanie przez rymowanie – uczymy dzieci oszczędzania!

Dzieci TRZEBA uczyć gospodarności już od najwcześniejszych lat. Im wcześniej nasze pociechy zrozumieją, jaka jest wartość pieniądza i dlaczego czasem trzeba zacisnąć pasa, tym łatwiej będą się obchodziły z pieniędzmi w przyszłości.

Dlatego w FinAi przygotowaliśmy konkurs Oszczędzanie przez rymowanie, w którym możesz pomóc w finansowej edukacji najmłodszych. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że napiszesz... prosty wierszyk o tematyce finansowej!

Wygrać możesz 1 z 3 tabletów Samsung Galaxy Tab z nowoczesnym programem edukacyjnym SQULA, 1 z 5 rocznych abonament SQULA, grę „Monopoly Świnka Peppa” (1 z 10 sztuk) lub jedną z aż 50 kart podarunkowych do sieci SMYK!

Ale to nie wszystko!

KAŻDE zgłoszenie nagrodzimy zupełnie DARMOWYM e-bookiem przygotowanym przez blogerkę i pedagożkę Godmother, które pomogą nauczyć Twoje pociechy oszczędzania! Nasz e-book zawiera wiele porad i zabaw edukacyjnych.
A jeśli Twoja poezja szczególnie nam się spodoba, umieścimy ją w specjalnym e-booku, który powstanie po zakończeniu konkursu! Jego również będziesz mógł pobrać za darmo!
Zwiększysz swoje szanse na nagrodę publiczności, jeśli zaprosisz do głosowania na swoje dzieło swoich znajomych na Facebooku! Oni też otrzymają darmowego e-booka Godmother.
Na Twoją rymowankę czekamy do 9 stycznia 2018 roku.
IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation