Jak obchodzić się z pieniędzmi - radzą znani i lubiani

Łączy ich jedno – pieniądze są ważnym elementem ich życia. Czy aby na pewno czyni ich to mądrzejszymi w kwestii finansów? Niekoniecznie, ale sprawdźcie sami, co znani ludzie mają do powiedzenia na temat zarabiania, wydawania i oszczędzania.

Porady znanych i lubianych, czyli cytaty o finansach

 

Arnold Schwarzenegger

Ach, Arnie, Arnie – ciekawe, czy z zupełnie pustym portfelem w ogóle wyjechałbyś z Austrii do Stanów?

Marylin Monroe

Wiele przewrotnych i mądrych słów wkładano w jej usta, a potem okazywały się one nieprawdą. Należy jednak pamiętać, że wbrew stereotypowi blondynki Marylin była bardzo inteligentną obserwatorką świata bogatych i pięknych.

Oskar Wilde

Trzeba przyznać, że Oskar Wilde patrzył na sprawę bardzo trzeźwo.

Groucho Marx

Słowa słynnego komika brzmią jak maksyma życiowa jakiegoś leniucha, ale to chyba prawda, że posiadanie pieniędzy zwalnia z martwienia się o nie.
Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Suze Orman

W ten sposób przestrzega pracujących ludzi prezenterka telewizyjna. I ma rację!

 

Brooke Shields

 

Tak powiedziała Brooke. Nie bądźmy jak Brooke. Bądźmy świadomi, że trzy Mercedesy kosztują… eee… Właściwie to ile kosztują trzy Mercedesy?

 

Billy Crystal

Tak ponoć powiedział kiedyś aktor na widok stu dolarów. Zrobił to chyba z przekory - w końcu jest szczęśliwie żonaty od 1970 roku.

Warren Buffett

Poza tym sławny ekonomista dodaje: „Nigdy nie polegaj na pojedynczym dochodzie. Inwestuj w siebie z zamiarem stworzenia drugiego źródła, potem trzeciego, potem czwartego...

Aleksander Fredro

Tak mawiał polski dramatopisarz. Może dlatego w swoich komediach śmieje się głównie z rozrzutnych i nadmiernie skąpych?

 *Wszystkie zdjęcia pochodzą z domeny publicznej

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation