Czym różni się FinAi od porównywarek kredytowych? Poznaj trzy kluczowe różnice

Ci, którzy swój kredyt planują przy użyciu porównywarki kredytowej, muszą wiedzieć, że jest to mocno niedoskonałe narzędzie. Wszystkim przyszłym kredytobiorcom FinAi proponuje lepsze narzędzie.

Czym różni się FinAi od porównywarek kredytowych? 3 kluczowe różnice

FinAi to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala poznać realne, dopasowane do możliwości finansowych konsumenta oferty kredytowe i podpisać wniosek kredytowy przez internet. Czym zatem różni się FinAi od popularnych w internecie porównywarek?

1. Za pośrednictwem banku będzie w stanie przeanalizować Twoją sytuację finansową, podczas gdy porównywarka pokaże Ci jedynie materiały reklamowe banków

Porównywarki kredytowe są wygodne i szybkie, ale też bardzo ogólnikowe. Nie dokonają one analizy Twojej sytuacji finansowej czy zdolności kredytowej – a przecież od tych aspektów zależy to, czy dostaniesz kredyt!

Jedynym, co „wypluje” Ci porównywarka, są de facto materiały reklamowe banków – teoretyczne oferty dostosowane do przykładowych, umownych konsumentów. Może zdarzyć się tak, że wyjątkowo korzystna reprezentatywna „oferta”, o której czytasz na stronie reklamowej albo którą widzisz w reklamie, przeznaczona jest tylko dla nielicznej grupy najlepszych klientów.

Przechodząc przez proces kredytowy FinAi, będziesz musiał podać szereg swoich danych. To normalne, kiedy bierzesz kredyt – nie zapytamy Cię o nic, o co nie zapytałby Cię bank, do którego się wybierzesz. To dzięki podanym przez Ciebie informacjom bank będzie w stanie przeanalizować Twoją sytuację finansową i wszystko to, co składa się na wiarygodność czy zdolność kredytową.

2. W FinAi dostaniesz realne oferty kredytowe dopasowane do siebie

Oferty kredytowe, które zaproponuje Ci porównywarka kredytowa, są – jak wspomnieliśmy wyżej – jedynie ogólnikowe, niedopasowane do Ciebie. Nie masz zatem gwarancji, że po złożeniu wniosku w wybranym banku w ogóle dostaniesz kredyt.

Oferty, które otrzymasz dzięki FinAi, są realne i dostosowane do Twojego scoringu BIK, do Twojej zdolności kredytowej i sytuacji osobistej. Co to oznacza?

3. Przez porównywarkę nie podpiszesz umowy o kredyt. W FinAi zrobisz to bez wychodzenia z domu

Jeśli przejdziesz przez cały proces FinAi – na samym końcu otrzymasz możliwość podpisania umowy kredytowej. Bez wychodzenia z domu! Wystarczy kilka kliknięć i... pieniądze w niedługim czasie znajdą się na Twoim koncie.

Żadna porównywarka kredytowa nie da Ci możliwości wzięcia kredytu. Jedyne, co zobaczysz, to „suche”, teoretyczne oferty dla „teoretycznego” konsumenta.

Dlatego jeśli brać kredyt, to tylko w FinAi!

 

Podsumowanie:

 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation