7 najczęściej czytanych tekstów na blogu FinAi w 2017 roku

W które teksty znajdujące się na tym blogu klikaliście najczęściej w 2017 roku?

7 najczęściej czytanych tekstów na blogu FinAi w 2017 roku

W 2017 roku na blogu FinAi opublikowaliśmy kilkaset tekstów. Jedne były bardziej poważne - jak te dotyczące kredytów czy bezpieczeństwa. Inne były lifestyle'owe - sprawdzaliśmy, jakie prezenty Polacy kupują na Pierwszą Komunię, ile można zarobić na e-sporcie i ile będzie kosztował wyjazd na Mundial w Rosji. Było też kilka takich, które można traktować z lekkim przymrużeniem oka, opisaliśmy na przykład, jak zostać Batmanem.

Za każdym razem staraliśmy się pisać rzetelnie i możliwie najprostszym językiem. Opłaciło się - w bloga FinAi klikaliście bardzo chętnie. Poniżej przedstawiamy 7 najpopularniejszych tekstów 2017 roku!

Miejsce 7.: Jak widzi Cię bank?

Tekst o tym, dlaczego tak istotne jest dbanie o historię kredytową i po co bankowi te wszystkie dane na Twój temat.

Miejsce 6.: Świeżak za kilka tys. złotych? Szaleństwo! Liczymy, ile kosztują maskotki Biedronki

W 2017 Polaków ogarnął szał na zdobywanie kolejnych członków Gangu Świeżaków. My liczyliśmy, ile kosztują te maskotki i jak zdobyć je najtaniej.

Miejsce 5.: Saldo a dostępne środki

Tu z kolei tłumaczyliśmy czytelnikom, czym różnią się do siebie saldo i dostępne środki - dwa pojęcia, które często są ze sobą mylone.

Miejsce 4.: 6 najgorszych zachowań dla historii kredytowej [INFOGRAFIKA]

Czwartym najpopularniejszym tekstem na naszym blogu był swego rodzaju antyporadnik w formie infografiki z sześcioma najgorszymi zachowaniami dla historii kredytowej.

Miejsce 3.: 4 najgłupsze sposoby na oszczędzanie. Nie uwierzysz, co ludzie potrafią wymyślić!

Jak NIE oszczędzać - to temat trzeciego najpopularniejszego tekstu z 2017 roku na blogu FinAi.

Miejsce 2.: Jak zarobić na swoim weselu?

Nasz chyba najbardziej kontrowersyjny tekst, w którym przedstawiamy sposoby nie tylko na zaoszczędzenie, ale nawet na... zarobienie na swoim weselu!

Miejsce 1.: 9 sytuacji, w których nie powinieneś brać kredytu

Kredytów nie trzeba się bać, jeśli bierze się je umiejętnie i ostrożnie. W naszym najpopularniejszym tekście zeszłego roku pokazujemy czytelnikom 9 sytuacji, w których NIE powinni decydować się na tego rodzaju zobowiązanie.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation