10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o pieniądzach [INFOGRAFIKA]

Pieniądze – jakie znamy – to stosunkowo nowy wynalazek. Co nie zmienia faktu, że przeszły długą drogę, zanim zaczęliśmy wypłacać je z bankomatów. Teraz trudno sobie nawet wyobrazić, że ludzie posługiwali się czymś innym niż banknotami i monetami… Jeśli ciekawi Cię, czym je zastępowali, ile walut jest na świecie i dlaczego lepiej umyć ręce po płaceniu gotówką, obejrzyj naszą infografikę.

10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o pieniądzach [INFOGRAFIKA]

Dla naszych czytelników mamy jeszcze jedną, dodatkową ciekawostkę. Czy wiedzieliście, że kredyt bankowy można wziąć już całkowicie przez internet – bez wstawania z kanapy, bez wychodzenia z domu? Dzięki FinAi.pl to norma, która ułatwia życie każdemu, komu zależy na tym, żeby wziąć kredyt w banku w jak najbardziej komfortowych okolicznościach. Wystarczy uzupełnić online jeden wniosek i potwierdzić tożsamość za pomocą swojego dowodu i smartfona.

A może chcesz wiedzieć, ile waży milion złotych? Sprawdziliśmy to! ZOBACZ TUTAJ!

I pamiętaj, że wiedza nic nie kosztuje.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation