W FinAi dostajesz REALNE oferty jak po wizycie w banku, ale bez wychodzenia z domu!

Koniec z szukaniem ofert wymarzonego kredytu na stronach banków! Koniec z „idealnymi” ofertami kredytowymi, o których słyszysz w telewizji i o których czytasz na plakatach! Wiedziałeś, że żadna z nich nie jest ofertą realną, a żaden z banków nie gwarantuje Ci, że dostaniesz dany kredyt? W FinAi nie musisz się tym przejmować.

W FinAi dostajesz REALNE oferty jak po wizycie w banku, ale bez wychodzenia z domu!

Jaki jest jeden z największych problemów, przed którym stoi przyszły kredytobiorca? To wybór właściwej oferty kredytowej dla siebie. Kiedy decydujemy się skorzystać ze wsparcia banku, chcemy wybrać najlepiej oprocentowany kredyt i spłacać go jak najwygodniej.  

W internecie nie brakuje rankingów kredytowych, porównywarek kredytów i reklam bankowych, ale… – no właśnie. Nie każdy wie, że są to oferty teoretyczne, czyli tzw. „przykłady reprezentatywne”, dopasowane do umownych, przykładowych klientów. Żaden bank NIE MOŻE obiecać Ci, że dostaniesz taki kredyt jak w reklamie, dopóki nie sprawdzi Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej. A te ocenia się dopiero wtedy, gdy złożysz wniosek o kredyt. Banki zawsze zaznaczają to przy reprezentatywnych ofertach kredytów.

Źródło: https://www.bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-gotowkowy 

Dlaczego w FinAi dostaniesz realne oferty, czyli takie jak po rozmowie z doradcą w placówce bankowej? 

Kiedy zakładasz konto na FinAi, uzupełniasz formularz i podajesz dane dotyczące Twojej sytuacji finansowej. To te same dane, o które zapytałby Cię bank, do którego poszedłbyś po kredyt!

 Różnica jest taka, że w FinAi robisz to:

  • w internecie – od momentu założenia konta do wypłacenia gotówki na Twoje konto;
  • na jednym prostym wniosku;
  • umowę podpisujesz SMS-em – tak, ciągle bez wychodzenia z domu;
  • oraz porównujesz realne oferty kredytowe w prosty i czytelny sposób.

Zaznaczasz, jaka wysokość raty Cię interesuje. My wysyłamy jeden wniosek do wszystkich banków, a potem… oferty spływają do Ciebie – a Ty widzisz je i na spokojnie porównujesz je według wybranych kryteriów (np. wysokość raty, długość spłaty kredytu). Wolisz płacić niższą ratę czy spłacać raty dłużej, ale za to mieć tańszy kredyt? Ty wybierasz.

Dzięki danym, które podałeś w trakcie ubiegania się o kredyt, wszystkie współpracujące z FinAi banki mogą przedstawić Ci oferty, które uwzględniają już Twoją zdolność i wiarygodność kredytową.

Oferty, które otrzymasz dzięki FinAi, są realne i dostosowane do Twojego scoringu BIK, do Twojej wiarygodności i zdolności kredytowej.
Potem wybierasz najlepszą ofertę jednym kliknięciem i podpisujesz umowę SMS-em.

Następnie czekasz, aż gotówka znajdzie się na Twoim koncie.

Tak, to aż takie proste! Szanuj swój czas i ➡ weź kredyt z FinAi.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation