Ruszył sklep FinAi! Realne oferty kredytowe w jednym miejscu 100% online

Co to znaczy wziąć kredyt w banku całkowicie przez internet? Uzupełnić wniosek online i czekać na kontakt od pracownika banku? A może musisz być klientem danego banku, żeby cały proces mógł odbyć się w sieci? Nie! Teraz „100% online” oznacza dokładnie to, co powinno – od złożenia wniosku do przelania pieniędzy na konto wszystko dzieje się w internecie.

Ruszył FinAi! Realne oferty kredytowe w jednym miejscu 100% online

FinAi, pierwszy polski sklep z kredytami bankowymi online, opracował rozwiązanie, dzięki któremu weźmiesz kredyt bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?
  • W internecie zakładasz konto na sklep.finai.pl.
  • W internecie na swoim koncie FinAi wybierasz interesującą Cię kwotę kredytu.
  • W internecie wypełniasz jeden wniosek, który zostanie wysłany do kilku banków. Jest tak prosty, że kiedy go uzupełniasz, częściej klikasz w odpowiednie pola, niż piszesz.
  • Aby banki miały pewność, że to właśnie Ty uzupełniasz wniosek, robisz zdjęcie swojego dowodu, a następnie twarzy. Dzięki temu możliwe jest potwierdzenie Twojej tożsamości. Bez wizyty w banku i rozmowy z pracownikiem, któremu pokazujesz swój dowód.
  • Przez internet określasz, jaka wysokość raty Cię interesuje.
  • Jeśli weryfikacja Twojej zdolności kredytowej przebiegnie pomyślnie, czekasz na realne oferty od współpracujących z nami banków. Po prostu spływają one na Twoje internetowe konto FinAi. Możesz zestawiać je ze sobą, segregować według tego, co Cię interesuje – np. wysokość raty, długość spłaty kredytu, wysokość oprocentowania. Masz gwarancję, że wszystkie oferty są rzeczywiste, czyli dopasowane do Twojej zdolności kredytowej.
  • Podpisujesz umowę SMS-em, kiedy już wybierzesz swoją ofertę kredytu bankowego.
  • Czekasz, aż pieniądze spłyną na Twoje konto bankowe.

To tyle! Możesz otrzymać do 50 tysięcy złotych bez zbędnych formalności, a jedyne, czego potrzebujesz, to swój dowód osobisty, smartfon i dostęp do internetu.

Skorzystaj z wygodnego kredytu przez internet w 100% online.
Wejdź na sklep.finai.pl.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation