Rusza FinAi – pierwszy sklep z kredytami online! Od dzisiaj weźmiesz kredyt w 100% przez internet!

Dowód i smartfon z systemem iOS lub Android – tylko tyle potrzeba, żeby wziąć kredyt. I nie, nie musisz wychodzić z domu. Nie musisz też kontaktować się osobiście z bankami. Wniosek o kredyt złożysz całkowicie online. W internecie zobaczysz też, jakie oferty proponują Ci banki. Na spokojnie obejrzysz wszystkie propozycje dopasowane do Twojej sytuacji finansowej. A na końcu podpiszesz umowę SMS-em. Trudno uwierzyć? Sprawdź już teraz!

Rusza FinAi – pierwszy sklep z kredytami online! Od dzisiaj weźmiesz kredyt w 100% przez internet!

Skoro przez internet można kupić niemal wszystko, dlaczego do tej pory nie można było wziąć kredytu całkowicie przez internet? Bez wizyt w oddziale, bez pokazywania dowodu w banku. Do tej pory, aby porównać różne oferty kredytów, trzeba było iść do oddziału i wypełniać stosy dokumentów, co wiązało się ze startą czasu i energii.

Dobre pytanie. Też je sobie zadaliśmy. A potem stworzyliśmy narzędzie, które pozwala to zrobić.

FinAi to pierwsza w Polsce niezależna platforma z kredytami przez internet, dzięki której możesz wziąć kredyt w banku do 50 000 złotych. Nie jesteśmy związani z żadną instytucją finansową, po prostu upraszczamy drogę klientów do kredytu. Narzędzie jest w pełni bezpieczne i przyjazne dla użytkownika. Zadbaliśmy o to, żeby podczas procesu towarzyszył Ci zautomatyzowany doradca, który poprowadzi Cię do celu – czyli do wypłaty gotówki na Twoje konto!

Dlaczego FinAi jest lepsze od porównywarek?

FinAi nie jest porównywarką kredytową, w której możesz jedynie zobaczyć oferty marketingowe banków, czyli takie jak w reklamach w telewizji, niedopasowane do Twojej zdolności kredytowej.

Po założeniu konta w FinAi i podaniu niezbędnych danych, o jakie byłbyś pytany także w banku, każdy kredytobiorca dostaje prawdziwe, „szyte na miarę” oferty, których banki chcą mu udzielić. Ty tylko wybierasz najlepszą – jednym kliknięciem. Tak jak w sklepie decydujesz się na produkt, który najbardziej Ci odpowiada.

Jak działa sklep z kredytami FinAi?
 

W FinAi wykonasz kilka prostych kroków:

  • Zakładasz konto na FinAi.
  • Udostępniamy Ci jeden prosty wniosek online. Zostanie złożony we wszystkich współpracujących z nami bankach.
  • Wypełniasz prosty formularz, a większość danych, o które zawsze pytają banki, gdy ktoś ubiega się o kredyt, uzupełnia się automatycznie.
  • Za pomocą smartfona z systemem iOS lub Android potwierdzasz swoją tożsamość – tak jak podczas wizyty w banku, tylko dużo wygodniej. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce! Robisz zdjęcie swojego dowodu, a następnie swojej twarzy. I już wiemy, że Ty to Ty.
  • Przez cały czas towarzyszy Ci zautomatyzowany doradca – wyjaśnia wątpliwości i pomaga dopasować kredyt do Twoich potrzeb. Otrzymujesz między innymi informacje na temat swojej zdolności kredytowej.
  • Wybierasz interesującą Cię wysokość raty.
  • Na koniec spływają do Ciebie rzeczywiste oferty od banków. Co to znaczy? Że są już dopasowane do Twojej zdolności kredytowej i jeśli tylko zdecydujesz się na którąś z nich, bank udzieli Ci właśnie takiego kredytu i na takich warunkach, jak widzisz. Wszystko jest jasne, przejrzyste i nie musisz zastanawiać się, czy banki zdecydują się przyznać Ci wybrany kredyt.
  • W końcu podpisujesz umowę SMS-em, bez wychodzenia z domu. Tak: bez wizyty kuriera, bez wizyty w oddziale, bez telefonów.

JUŻ JESTEŚMY I CZEKAMY NA CIEBIE!

Weź kredyt na https://sklep.finai.pl/

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation