Kredyt z kanapy? Dzięki FinAi to możliwe!

Jeden prosty wniosek wysyłany do wielu banków, porównanie realnych, dopasowanych do Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej ofert, wybór dogodnej wysokości raty i najlepszej oferty kredytowej – a to wszystko przez internet! Tak działa FinAi, pierwszy sklep z kredytami bankowymi online. Sprawdź więcej!

Kredyt z kanapy? Dzięki FinAi to możliwe!

Kiedyś, żeby dostać kredyt, trzeba było:

 • iść do kilku banków,
 • porozmawiać z doradcą kredytowym,
 • zaczekać na sprawdzenie zdolności kredytowej,
 • porównać otrzymane oferty.

To wszystko zajmowało dużo czasu. Podczas wstępnej selekcji banków trzeba było sugerować się ofertami zamieszczanymi na stronach banków i tym, co proponowali Ci na miejscu lub przez telefon pracownicy banków.

Teraz czasy się zmieniły – coraz więcej banków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje im wzięcie kredytu całkowicie online. Wciąż jednak szukasz kredytu, kierując się reklamami ofert prezentowanymi na stronach banków oraz porównywarkami kredytów. A te mają jedną poważną wadę – porównywarki pokazują tylko materiały reklamowe banków, które nie są indywidualnymi ofertami dopasowany do zdolności i wiarygodności kredytowej. Może i oglądasz atrakcyjne oferty kredytów i zastanawiasz się, jak je wybrać, ale nie masz pewności, że którąkolwiek z nich dostaniesz. Tego nie powie Ci żaden bank, dopóki nie sprawdzi Twojej zdolności kredytowej.

Z kuchni, z pokoju… – w FinAi Ty decydujesz, gdzie weźmiesz kredyt i jaki wybierzesz!

W FinAi postanowiliśmy uprościć drogę do kredytu. Przenieśliśmy ją w CAŁOŚCI do internetu. Tym samym na zawsze zmieniliśmy świat kredytów raz.

Jak to wygląda?

Potrzebujesz trzech rzeczy:

 • Musisz tylko założyć konto na FinAi.
 • Następnie wypełniasz prosty wniosek dostępny online – wyślemy go potem do wszystkich współpracujących z nami banków. Podajesz dane, o które zawsze pytają Cię banki, kiedy ubiegasz się o kredyt. To nie wszystko! Większość z nich uzupełnia się automatycznie, a Ty musisz tylko potwierdzać ich poprawność.
 • Potwierdzasz swoją tożsamość za pomocą smartfona z systemem iOS lub Android. Jak? Robisz zdjęcie swojego dowodu, a następnie selfie, czyli zdjęcie swojej twarzy. Dzięki temu nie musisz chodzić do banku, żeby jego pracownik potwierdził Twoją tożsamość i wiedział, że Ty to Ty.
 • Wybierasz wysokość raty i czekasz na oferty od banków. Dzięki podanym przez Ciebie informacjom banki mogą oszacować Twoją zdolność i wiarygodność kredytową, a następnie zaproponować realne, dopasowane do Ciebie i Twojej indywidualnej sytuacji oferty kredytowe.
 • Porównujesz zaproponowane Ci oferty według interesujących Cię kryteriów, takich jak wysokość raty czy czas spłaty kredytu.
 • Wybierasz najbardziej odpowiadającą Ci ofertę kredytową.
 • Podpisujesz umowę z bankiem SMS-em.
 • Czekasz, aż gotówka spłynie na Twoje konto.
To wszystko bez wizyty kuriera, bez odwiedzania banków i szukania ofert kredytów w internecie. Od początku do końca całkowicie przez internet.
 Weź kredyt w FinAi! ➡ https://sklep.finai.pl

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation