Pożyczka na dowód online - czy i gdzie można ją wziąć?

Pożyczka na dowód online? Tak, to możliwe. Jak? To prostsze niż myślisz.

Pożyczka na dowód online - czy i gdzie można ją wziąć?

Wiele z tych osób, które starały się kiedyś o pożyczkę lub kredyt - niekoniecznie nawet na wyższe kwoty - spotkały się z męczącymi formalnościami i "papierologią". Na szczęście dziś coraz częściej idą swoim klientom "na rękę" i ułatwiają te starania, korzystając z dobrodziejstw współczesnych technologii - choćby internetu czy aplikacji mobilnych.

Dziś większość instytucji bankowych działających w Polsce daje swoim klientom możliwość pożyczania pieniędzy z minimalną liczbą formalności - na dowód i przez internet. Dotyczy to zwłaszcza niższych kwot.

Jednak naprawdę nowatorskim rozwiązaniem jest FinAi.pl - pierwszy w Polsce sklep z kredytami, w którym można wziąć pożyczkę gotówkową do 50 000 złotych w stu procentach przez internet, przebierając wśród wielu konkurencyjnych i realnych ofert.
Wystarczy posiadać ważny dowód osobisty, smartfona, komputer i dostęp do internetu. Branie pożyczek za pośrednictwem FinAi.pl jest niezwykle intuicyjne - wszystko, od wyboru kwoty do otrzymania wielu ofert i podpisania umowy kredytowej załatwisz z poziomu własnej kanapy.
Co więcej: tylko w FinAi.pl możesz otrzymać nie jedną, a wiele ofert pożyczek gotówkowych. Każda z nich będzie dopasowana specjalnie do Twojej sytuacji finansowej i osobistej, i na każdą z nich będziesz się mógł zdecydować jednym kliknięciem! Tylko REALNE oferty!

 

Co dokładnie musisz zrobić?

  • Zakładasz konto na FinAi.pl
  • Wypełniasz tylko jeden, prosty wniosek dostępny online
  • Podajesz dane, o które zawsze pytają Cię banki, kiedy ubiegasz się o kredyt
  • Potwierdzasz swoją tożsamość za pomocą smartfona z systemem iOS lub Android. Jak? Musisz tylko zrobić zdjęcie swojego dowodu i zdjęcie swojej twarzy. Tak - FinAi.pl to pożyczka "na selfie"!
  • Wybierasz wysokość raty i czekasz na oferty od banków
  • Porównujesz zaproponowane Ci oferty według interesujących Cię kryteriów, takich jak wysokość raty czy czas spłaty kredytu.
  • Wybierasz najbardziej odpowiadającą Ci ofertę kredytową.
  • Podpisujesz umowę z bankiem SMS-em.
  • Czekasz, aż gotówka spłynie na Twoje konto!

A to wszystko bez wstawania z kanapy! Już dziś wejdź na FinAi.pl i zobacz pełną ofertę pierwszego polskiego sklepu z kredytami.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation