Pożyczka na zakup nowego auta

Wiele osób marzy o nowym samochodzie, jednak jego zakup wiąże się z większym wydatkiem. Jeżeli nie posiadamy odłożonej kwoty wystarczającej na kupno pojazdu, wówczas jednym ze środków na pozyskanie odpowiedniej ilości pieniędzy jest kredyt gotówkowy lub pożyczka.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Zakup nowego auta wiąże się z niemałymi kosztami. Aby nie odwlekać decyzji w czasie, możesz zastanowić się nad pożyczką lub kredytem na ten cel. Jeśli potrafisz udokumentować źródło swoich dochodów i są one regularne, wówczas otwiera się przed Tobą możliwość skorzystania z licznych ofert pożyczek. Obecnie decyzje o ich przyznaniu lub odmowie podejmowane są w krótkim czasie – zaledwie kilku minut. Dzięki temu w ciągu jednego dnia możesz wejść w posiadanie kwoty niezbędnej do nabycia wymarzonego samochodu. Ale czy to się opłaca?

Czy warto wziąć kredyt na samochód?

Jeśli wahasz się, czy warto ubiegać się o kredyt gotówkowy, obawiając o koszty jego spłaty, dobrze jest poświęcić nieco czasu i znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy spośród aktualnie dostępnych ofert. Nie musisz samodzielnie ich porównywać. Wystarczy spojrzeć na dostępny w Internecie ranking kredytowy, prezentujący najlepsze aktualnie propozycje na rynku, co pozwoli Ci na wybranie optymalnej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. A na jakiej podstawie ustalani są zwycięzcy zestawienia? Na pierwszym miejscu znajdzie się oferta o najniższych kosztach całkowitych, na które składają się prowizja, koszty ubezpieczenia oraz odsetki. Dzięki temu poznasz pełen koszt pożyczki czy kredytu i dowiesz się także, czy lepiej wziąć kredyt gotówkowy online, czy też udać się osobiście do banku bądź siedziby firmy pożyczkowej.

Możesz także oszacować w wygodny sposób koszty, wykorzystując dostępny online kalkulator kredytu gotówkowego. Jeśli wiesz, jaka suma jest Ci potrzebna, aby stać się szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu, możesz przeprowadzić symulację takiej pożyczki. Wygodna obsługa umożliwia przetestowanie różnych kombinacji wszystkich części składowych zobowiązania, czyli kwoty, RSSO, okresu spłaty oraz prowizji. Możesz także porównać ze sobą dwa kredyty, co pozwoli na sprawdzenie kosztów w obydwu przypadkach. Dzięki takiej wygodnej funkcji będziesz mieć jasny obraz tego, które rozwiązanie bardziej się opłaca, a następnie zdecydować się na jedno z nich.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation