Pożyczka na samochód – jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy

Zakup samochodu to duże przedsięwzięcie, które może kosztować wiele nerwów, zwłaszcza wtedy, gdy wiąże się z potrzebą zaciągnięcia pożyczki. Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na zakup samochodu i jak pożyczyć pieniądze na auto szybko, łatwo i tanio – o tym poniżej!

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Zmieniając samochód, mamy nadzieję, że trafimy na taki, który da nam radość, przejeździ bezawaryjnie setki tysięcy kilometrów i będzie tani w eksploatacji, tak że znajomi pogratulują nam strzału w dziesiątkę. W praktyce sprawy związane z zakupem samochodu nie przedstawiają się tak różowo, jakbyśmy tego chcieli. Na dobrej jakości używany samochód nie jest łatwo trafić, a sprawdzeni, zaufani sprzedawcy dobre auta wysoko sobie cenią. Planując nabyć samochód w dobrym roczniku i w dobrym stanie, warto na ten cel przeznaczyć kwotę co najmniej 25 000 zł.

Kredyt na samochód przez Internet – czy to się opłaca?

Zakup samochodu na kredyt nie jest dziś niczym nowym, z wariantu tego korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Dobrze dobrana rata kredytu daje szansę posiadania upragnionego auta bez potrzeby czekania przez długie miesiące, aż całą kwotę zdołamy odłożyć. Dziś kredyt gotówkowy na zakup auta, motoru, skutera, a nawet jachtu otrzymać można przy minimum formalności, składając wniosek przez Internet. Kredyt gotówkowy online to zaoszczędzony czas, szybka decyzja kredytowa i zero ukrytych kosztów. Kredyt gotówkowy udzielony kredytobiorcy zdalnie, podobnie jak ten uzyskany w placówce banku czy firmy kredytowej, nie jest obarczony żadnymi innymi obostrzeniami, jest jednak dużo bardziej wygodny.

Zainteresowany kredytem nie musi nawet wychodzić z domu, by otrzymać finansową pomoc w zakupie auta niezależnie od tego, czy potrzebuje kilku tysięcy złotych, kilkunastu czy kilkudziesięciu.

Dla jeszcze większej wygody kredytowania każda osoba planująca wzięcie pożyczki może porównać oferty banków oraz związane z nimi koszty, używając kalkulatora kredytu gotówkowego. Najtańszy kredyt gotówkowy, w tym również na zakup samochodu, można znaleźć i zaciągnąć, korzystając jedynie z Internetu lub nawet telefonu. Należy jednak pamiętać, że dużo tańsze kredyty to te związane z wyborem nowego auta lub młodszego niż 5 lat, przy zakupie auta starszego odsetki i prowizja mogą znacznie wzrosnąć i wynieść nawet 10%.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation