Najtańsza pożyczka samochodowa

Brakuje Ci pieniędzy na zakup auta? Dzięki taniej pożyczce samochodowej nie musisz rezygnować z planów wymiany samochodu na nowy. Zobacz, jak łatwo znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na samochód i przy minimum formalności mieć pieniądze na koncie.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Wymiana samochodu na nowy dla wielu ludzi wydaje się sprawą skomplikowaną, wiąże się bowiem z potrzebą posiadania odpowiedniej ilości gotówki. Jednakże wystarczy odpowiednia płynność finansowa, by móc skorzystać z pożyczki samochodowej. Wybór najlepszego kredytodawcy podjąć można po weryfikacji kosztów związanych z daną ofertą, a tę pomoże przeprowadzić mobilna aplikacja dostępna dla każdego, kto posiada Internet, czyli kalkulator kredytu gotówkowego.

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na samochód?

Wystarczy komputer, telefon czy tablet, by porównać wiele ofert różnych banków i firm pożyczkowych, sprawdzić związane z nimi koszty, ustalić wysokość oprocentowania, prowizji, wymaganego ubezpieczenia oraz otrzymać informacje co do zdolności kredytowej. Kalkulator kredytu gotówkowego jest łatwy w użyciu dla każdego, nawet laika komputerowego, i co najważniejsze, pomaga wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, co jest niezwykle ważne, bo w przypadku kredytu związanego z zakupem samochodu koszty różnych ofert mogą znacznie się od siebie różnić. Dobra orientacja w produktach banków i firm zajmujących się pożyczaniem pieniędzy może pozwolić zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, często nawet kilka tysięcy złotych.

Zakup nowego samochodu na kredyt jest zazwyczaj dużo niżej oprocentowany niż tego wyprodukowanego wcześniej. Najbardziej opłaca się wybrać auto prosto z salonu lub młodsze niż 5 lat. Jeżeli auto jest już „leciwe”, wiele banków zwiększa swoją prowizję i może ona wynieść nawet 10% pożyczonej kwoty. Biorąc pod uwagę kredyt gotówkowy w kwocie 50 000 zł, prowizja w wysokości 5 000 zł to duże obciążenie, którego można uniknąć, wybierając lepszą ofertę. Dla osób zapracowanych i tych, które nie lubią tracić czasu na zbędne stanie w kolejkach, wiele banków oferuje kredyt gotówkowy online, który zaciągnąć można także na zakup samochodu. W tym przypadku kontakt z bankiem przebiega zdalnie, przy użyciu Internetu lub telefonu. Taka procedura nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, a jest świetnym rozwiązaniem, z którego z roku na rok korzysta coraz więcej osób.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation