Kredyt samochodowy Volkswagen

Życie bez samochodu to dziś spore utrudnienie. Trudno wyobrazić sobie swobodne funkcjonowanie bez możliwości poruszania się własnym autem. Zakup nowego pojazdu wiąże się z wydaniem znacznej sumy pieniędzy, a gdy brakuje nam gotówki na ten cel, rozważamy kredyt samochodowy.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Kto nie marzy o klimatyzowanym aucie z radiem, nawigacją, uchwytami na napoje, podgrzewanymi fotelami, pojemnymi schowkami lub innymi udogodnieniami? Z wachlarza możliwości, jakie oferują nam dealerzy samochodowi, możemy wybrać samochód dopasowany do naszych potrzeb i gustów. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na zakup od ręki nowego auta z salonu. Istnieje jednak opcja uzyskania na samochodu taniego kredytu gotówkowego online.

Ile kosztuje samochód marki Volkswagen?

Volkswagen oferuje modele przystosowane do potrzeb różnych kierowców – od małych aut po większe i szybsze sportowe. Wśród obecnie reklamowanych modeli możemy kupić miejski Volkswagen up! lub Polo za około 40 tys. zł, Passata za około 80 tys. zł czy wreszcie Volkswagena Arteon za około 125 tys. zł.

Nie trzeba przy tym wydawać od razu pieniędzy na samochód z salonu, istnieje też możliwość nabycia auta używanego, także bardzo dobrze wyposażonego i odpowiadającego naszym preferencjom. Używany Volkswagen to nie zawsze stary model, który trzeba nieustannie naprawiać – są i takie, które wyszły z salonu zaledwie kilka lat temu. Koszt ich zakupu jest znacznie niższy, mimo to nadal sięga kwot kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na cenę wpływają stan i wielkość pojazdu, a także jego standard i przebieg.

Kredyt samochodowy – czy to jest możliwe?

Wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy na samochód z salonu często przewyższa możliwości przeciętnego nabywcy. Na szczęście na rynku finansowym istnieją różne oferty kredytu gotówkowego na zakup wymarzonego auta. Można uzyskać je w placówce banku lub zakupić samochód na raty przez serwis ubezpieczeniowy Volkswagena.

Oferuje on różne opcje finansowania o bardzo korzystnej miesięcznej racie, a także elastycznym okresie spłacania. Przy czym opcja ta pozbawiona jest najczęściej prowizji w przeciwieństwie do kredytu gotówkowego na auto używane. Aby otrzymać korzystny i najtańszy kredyt gotówkowy na samochód, można też skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego online, który porównuje ze sobą oferty i zestawia je w formie rankingu. Spośród nich wybieramy najbardziej odpowiednią dla siebie. W razie pytań można skorzystać z pomocy konsultanta.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation