Kredyt samochodowy na Volvo – na wyciągnięcie ręki!

Volvo to marka znana z samochodów wysokiego komfortu. Ich auta słyną ze swojego silnika, który działa dynamicznie i niezawodnie. Natomiast wnętrze pojazdu zaopatrzone jest w niezbędne, bardzo intuicyjne i wygodne wyposażenie. Warto sięgnąć po więcej, nawet gdy brak odłożonych funduszy.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Marka Volvo powstała w 1927 roku w Hisingen. Pierwszym modelem, jaki został pod nią wyprodukowany, było OV4, zwane przez niektórych – Jacob. W 2010 roku Volvo przejęła chińska firma. Aktualne modele przed liczbą posiadają oznaczenie typu nadwozia: S – sedan, C – cabrio, V – kombi, XC – model uterenowiony. Dla przykładu mamy: Volvo S60, Volvo S90, Volvo V40, Volvo V90, Volvo XC60, Volvo XC90. Samochody te stanowią marzenie wielu kierowców, niestety nie każdego stać od ręki na jego realizację.

Jaki jest koszt samochodu Volvo?

Cena Volvo zależy od rocznika danego modelu, jego wyposażenia, oraz tego, czy to nowy, czy używany samochód. Do kwoty należy doliczyć także koszty rejestracji lub przerejestrowania (w przypadku zakupu samochodu używanego), a ponadto trzeba pamiętać o niezbędnym ubezpieczeniu – podstawowym, jakim jest OC, lub pełnym pakiecie. Koszty przedstawiamy na podstawie dwóch najpopularniejszych w Polsce modeli z rozróżnieniem na samochód nowy i używany. Pierwszym typem jest XC60 należący do aut uterenowionych. Cena nowego egzemplarza zaczyna się od 184 500 zł za wariant podstawowy, a za używane auto w podobnym standardzie zapłacimy między 50 000 zł a 100 000 zł. Drugim równie popularnym modelem jest S60. W tym przypadku koszt nowego egzemplarza rozpoczyna się od 136 000 zł, a używanego od 10 900 zł do 50 780 zł. Nie dziwi zatem fakt, że wielu kierowców rozgląda się za kredytem gotówkowym, aby zrealizować swoje marzenia.

Jaki kredyt wybrać na zakup samochodu marki Volvo?

Decyzja kredytowa do łatwych nie należy. Pomocny może się okazać kalkulator kredytu gotówkowego, dzięki któremu określimy wysokość raty oraz jej dogodne rozłożenie w czasie. Kalkulator kredytu gotówkowego na podstawie zadeklarowanych ustawień porówna lub zasymuluje nam kredyt. Dzięki tej aplikacji z łatwością dowiemy się, ile tak naprawdę kredyt będzie nas kosztować z całym oprocentowaniem oraz jaki jest koszt jednej raty.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation