Kredyt samochodowy na Renault – może być w Twoim zasięgu!

Renault to jedna z najpopularniejszych marek samochodów w Polsce. Auta te słyną z komfortu jazdy, niewygórowanych cen, ciekawego designu oraz ze stosunkowo tanich i łatwo dostępnych części zamiennych. Użytkownicy doceniają również dobrym poziom spalania tych aut.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Renault to francuska marka założona w 1899 roku. Od wielu lat utrzymuje pozycję lidera pod względem produkcji samochodów na skalę globalną. Specjalizuje się jednak nie tylko w autach osobowych, sportowych i użytkowych, ale również realizuje produkcję wagonów kolejowych i ciągników rolniczych. Renoma oraz dobrzy inżynierowie sprawiają, że kierowcy chętnie wybierają samochody Renault i cenią sobie zarówno ich użytkowanie, pojemność, jak i wyposażenie. Chociaż z reguły są one na kieszeń przeciętnego użytkownika, to jednak sporo osób zastanawia się nad wsparciem finansowym w postaci kredytu gotówkowego.

Jaki jest koszt zakupu samochodu Renault?

Niezależnie od tego, czy samochód jest nowy, czy używany, jego koszt warunkuje kilka czynników – rok produkcji, wyposażenie, moc silnika, kolor lakieru, a w przypadku używanego auta także przebieg. Średnie koszty zakupu Renault można zaobserwować na przykładzie dwóch najpopularniejszych modeli tej marki. Pierwszym z nich jest Laguna, której obecnie na rynku dostępne są trzy generacje. I generacja była produkowana od 1993 r. do 2000 r., a jej średnia cena wynosi 3 900 zł (egzemplarz używany), II generacja powstała w latach 2000–2007, a jej koszt to średnio 8 200 zł, natomiast III generacja jest produkowana od 2007 roku i cena tego modelu sięga 30 000 zł (średnia wyciągnięta z ceny za używany i nowy egzemplarz). Drugim modelem pokazowym jest Clio II, III, IV. Za Clio II produkowany w latach 1998–2012 zapłacimy średnio 5 900 zł, za Clio III – 16 500 zł (w produkcji od 2005 r.), a za Clio IV – 36 200 zł (w produkcji od 2012 r.).

Jaki kredyt gotówkowy wybrać na sfinansowanie zakupu samochodu marki Renault?

Kredyt gotówkowy online wydaje się być dobrą opcją dla osób niemających zbyt wiele czasu, gdyż nie wymaga wychodzenia z domu i pozwala zapoznać się z ofertą w dogodnej chwili. Wystarczy dostęp do Internetu, gdzie dzięki kalkulatorowi kredytu gotówkowego wybierzemy najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy dostosowany do naszych możliwości finansowych. Dzięki temu narzędziu widzimy, ile dokładnie wyniesie nas kredyt gotówkowy przy doliczeniu odsetek, a także mamy wgląd w to, ile będzie wynosić nasza miesięczna rata.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation