Kredyt samochodowy na najlepszych warunkach

Zakup samochodu na kredyt to normalna procedura, z której skorzystały już miliony Polaków. Jednak przed zakupem warto wiedzieć, jak wybrać kredyt samochodowy, by nie przepłacić. Sprawdź, jak w przeciągu kilku minut znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na samochód.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Szeroka oferta banków i firm pożyczających pieniądze pozwala wielu osobom spełniać swoje marzenia i plany. Dziś na kredyt można nabyć mieszkanie, dom, działkę, zmienić meble, a także zrobić operację plastyczną – wystarczy tylko spełnić wymagania kredytodawcy. Posiadając stałe źródło dochodu, nikt nie powinien mieć problemu z zaciągnięciem kredytu gotówkowego także na zakup nowego samochodu, prosto z salonu, którego koszt to nawet 100 000 zł. A dla jeszcze większej wygody swych coraz bardziej wymagających klientów banki wprowadziły takie produkty jak kredyt gotówkowy online, który otrzymać można na dowolny cel nawet bez wychodzenia z domu i dodatkowych kosztów.

Ile kosztuje kredyt samochodowy?

Bez względu na to, czy kredytobiorca potrzebuje gotówki na pokrycie wszystkich kosztów, czy też posiada wkład własny, podejmując decyzję o zakupie samochodu na kredyt, przed złożeniem wniosku do konkretnego banku powinien poznać inne oferty, tak by pożyczyć pieniądze jak najtaniej. Kalkulator kredytu gotówkowego jest narzędziem, dzięki któremu każdy zainteresowany kredytem może uzyskać wiele informacji, przede wszystkim symulację wszystkich kosztów związanych z danym kredytem, co pozwoli mu wybrać najlepszą i najbardziej dla niego atrakcyjną ofertę.

Tańszy kredyt gotówkowy na zakup samochodu to oszczędność, która wynieść może nawet kilka tysięcy złotych. Koszty kredytów wahają się dość znacznie i w jednym banku całkowite oprocentowanie kredytu samochodowego może liczyć 4%, a w innym już 7,5%. Podobne sytuacje mają miejsce w przypadku prowizji, która  wynieść może nawet 10% przy zakupie kilkuletniego auta. Wiele banków rezygnuje z prowizji, gdy celem kredytu jest zakup nowego samochodu.

Najtańszy kredyt gotówkowy to zatem ten związany z zakupem auta młodszego niż 5 lat – kiedy auto będzie starsze, koszty kredytu sukcesywnie wzrosną. Zainteresowany kredytem może skontaktować się z pracownikiem banku przez Internet albo telefon, by uzyskać więcej informacji o danej ofercie. Może także złożyć wniosek o wygodny kredyt gotówkowy online, którego formalności zostały skrócone do minimum.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation