Kredyt samochodowy na Citroena – może być Twój!

Citroen należy do samochodów rodzinnych, komfortowych oraz niezawodnych. Głównie ze względu na wymiary, co dotyczy szczególnie modeli minivan oraz samochodów z serii C. Sprawdzają się znakomicie w warunkach miejskich, gdzie zawsze ciężko znaleźć wystarczająco szerokie miejsce do parkowania.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Citroen to marka, która ma francuskie korzenie. Została założona w 1919 roku i produkuje samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Aktualnie firma współpracuje z przedsiębiorstwem Peugeot, tworząc koncern PSA, oraz z Toyotą. Efektem współdziałania z tymi dwoma przedsiębiorstwami było wypuszczenie modelu C1 w specjalnie wybudowanej dla tego celu fabryce znajdującej się w Kolinie w Czechach. Citroeny z reguły nie są wyjątkowo drogie, niemniej na auto w wyższym standardzie nie od razu można sobie pozwolić. Stąd rozbudowana oferta kredytów gotówkowych na ten cel.

Jaka jest cena auta marki Citroen?

Cena wybranego przez nas modelu uzależniona będzie od kilku czynników, m.in. od: stanu używalności (nowy czy używany), roku produkcji, mocy silnika, typu skrzyni biegów (automatyczna czy manualna) oraz wyposażenia. Decydując się na zakup samochodu, zarówno nowego, jak i używanego, należy pamiętać o jego rejestracji bądź przerejestrowaniu (ok. 180 zł), a także o wykupieniu ubezpieczenia, którego koszty dla tej marki wahają się między 380 zł a 1200 zł w zależności od pakietu, jaki wybierzemy. Potencjalne koszty zakupu Citroena zostaną przedstawione na podstawie dwóch najbardziej popularnych modeli tej marki w Polsce, czyli Berlingo i C3. Nowego Citroena Berlingo można nabyć już za 57 400 zł, natomiast za używany zapłacimy od 8 800 zł do 22 500 zł. Z kolei koszt nowego modelu C3 to około 46 900 zł, a używanego waha się między 6 700 zł do 33 200 zł.

Czy warto wziąć kredyt gotówkowy na Citroena?

Kredyt gotówkowy online to dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych i liczących się z czasem oraz własnym budżetem. Z kolei kalkulator kredytu gotówkowego pozwala określić sumę, jaką chcemy pożyczyć oraz na jaki czas zaciągamy to zobowiązanie. Dzięki tym ustawieniom mamy pełny pogląd na to, ile w rzeczywistości zapłacimy za kredyt gotówkowy na samochód, jaką wysokość będą miały odsetki oraz będziemy mogli wybrać najlepszy dla nas i najtańszy kredyt gotówkowy. Należy jednak pamiętać, że kalkulator to jedynie symulacja. To, czy otrzymamy kredyt, zależy od naszej zdolności kredytowej.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation