Kredyt na samochody Kia

W dzisiejszym zmotoryzowanym świecie, brak własnego środka transportu może stanowić spory problem. Kiedy zakup nowego samochodu staje się koniecznością, zaczynamy zastanawiać się, w jaki sposób uzyskać na niego odpowiednią sumę. W takiej chwili warto też zapoznać się z ofertami kredytów samochodowych.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Dochodzisz do wniosku, że przyda Ci się auto albo że nowy samochód może być bardziej ekonomiczną opcją niż nieustanne dokładanie do starego? A może po prostu potrzebujesz zmiany? Marzy Ci się nowy model samochodu Kia, ale brakuje Ci pieniędzy? Odkładanie czasem może zniechęcić, a za posiadane już oszczędności nie zrealizujesz w pełni marzeń. Możesz jeszcze uzyskać kredyt gotówkowy na samochód, ale tu ofert jest wiele i nieznanych kosztów także.

Ile kosztuje Kia?

Z roku na rok zwolenników marki Kia przybywa, a sama firma wypuszcza coraz to nowsze auta przystosowane do różnych warunków oraz potrzeb klientów. W związku z różnicami w wielkości oraz standardzie poszczególnych modeli, różnią się także ich ceny. Za mały, miejski samochód Kia zapłacimy już 40-50 tys. złotych, natomiast auta klasy średniej i wyższej to koszty rzędu 80-100 tys., a nawet więcej. Wszystko zależy od konkretnego modelu, a także jego wyposażenia. Można również rozważyć zakup samochodu używanego w bardzo dobrym stanie i w atrakcyjnej cenie, nie rezygnując z marzeń i własnych potrzeb. Używana Kia będzie nas kosztować kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warunkują to stan i wielkość pojazdu, a także oczywiście jego standard.

Czy można uzyskać kredyt na samochód Kia?

Kredyt samochodowy to obecnie jeden z najczęściej udzielanych kredytów. Możemy zaciągnąć dowolny kredyt gotówkowy, który przeznaczymy na kupno wymarzonego auta, ale istnieje możliwość uzyskania kredytu celowego na zakup samochodu. Wówczas oprocentowanie jest z reguły korzystniejsze, gdyż zabezpieczenie stanowi właśnie samochód. Obecnie dealerzy aut współpracują z bankami, oferując korzystną formę uzyskania kredytu, wraz z dogodnie rozłożonymi ratami, a także elastycznym okresem kredytowania. Często wraz z kredytem na samochód oferowane są dodatkowe ubezpieczenia zmniejszające całościowy wydatek na auto.

Osoby, które preferują samodzielne wyszukiwanie informacji za pomocą Internetu, mają możliwość skorzystania z kalkulatora kredytu gotówkowego online, a także zdalnej pomocy konsultanta – wystarczy, że wyślą formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie sprzedawcy.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation