Kredyt na samochód z niskim oprocentowaniem – czy warto?

Chciałbyś w końcu zmienić swój stary samochód na nowe, dobrze wyposażone auto prosto z salonu? Od zawsze marzyło Ci się sportowe BMW, a może rodzinne Audi? Chciałbyś poczuć komfort jazdy, a może wybrać się na dłuższą wycieczkę, bez martwienia się, czy Twoje auto dowiezie Cię na miejsce, czy stanie w połowie drogi?

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Jeśli jedyną rzeczą, która Cię ogranicza, aby nabyć wymarzone auto, są fundusze na pokrycie kosztów zakupu, warto pomyśleć nad rozwiązaniem tego problemu. Być może pomocny okaże się kredyt gotówkowy?

Ile kosztuje samochód?

Koszty zakupu samochodu mogą się wahać - w zależności od modelu auta, roku produkcji czy wyposażenia, które chcielibyśmy posiadać. Bez problemu znajdziemy auta już za 50 000 zł, ale jeśli chcemy coś z wyższej półki, musimy przeznaczyć na to nawet 2 000 000 zł. Nieraz zdarza się tak, że osoby, które chcą kupić nowy samochód, muszą odłożyć swoje plany na przyszłość, ponieważ nie są w stanie odłożyć wystarczającej ilości gotówki. W takich sytuacjach można rozważyć wzięcie kredytu gotówkowego na pokrycie kosztów zakupu pojazdu.

Kredyt na samochód z niskim oprocentowaniem – czy to dobre rozwiązanie?

W dzisiejszych czasach wystarczy telefon, laptop czy inne urządzenie z dostępem do Internetu, aby w prosty i szybki sposób załatwić wszelkie formalności i otrzymać kredyt gotówkowy online. Nie musisz wychodzić z domu, tracić czasu na dojazdy do banków, a także wystawiać swoich nerwów na próbę. Wystarczy, że znajdziesz wygodne miejsce na swojej kanapie i z szerokiej gamy ofert wybierzesz coś dla siebie.

Potrzebujesz dosłownie chwili, aby porównać wszystkie opcje, jakie zostaną dla Ciebie znalezione i obliczyć orientacyjny kredyt. Narzędziem, które Ci w tym pomoże, jest kalkulator kredytu gotówkowego. Zasymuluje on kredyt z niskim oprocentowaniem, oczywiście spersonalizowany według Twoich potrzeb. Kalkulator dostępny jest online, dlatego też masz nieograniczone możliwości, aby z niego skorzystać w każdych warunkach. Wystarczy, że podasz kwotę, która Cię interesuje, model auta i inne ważne informacje, a wyliczone zostaną orientacyjne raty.

Pamiętaj, że później mogą one ulec nieznacznej zmianie, gdy uwzględni się niektóre czynniki, jak np. Twoją zdolność kredytową. Nie musimy więc obciążać nadmiernie domowych finansów – wystarczy znaleźć ofertę odpowiednią dla naszych potrzeb i cieszyć się z wymarzonym autem.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation