Kredyt na samochód marki Honda – czy to się opłaca?

Czy właśnie planujesz zakup nowego samochodu? A Twoją wymarzoną marką od zawsze jest Honda? Wciąż się wahasz, planujesz domowy budżet, rozmyślasz, czy zakupić model sportowy, czy duży rodzinny typu kombi lub SUV? A może zwyczajnie znudził Ci się Twój obecny, wysłużony samochód i chciałbyś dokonać zmiany?

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Przeważnie większość z nas musi odkładać marzenia o posiadaniu nowego, upatrzonego samochodu na dalszy plan. Dzieje się tak, ponieważ często mamy inne, pilniejsze wydatki i nie możemy przeznaczyć dużej kwoty na pokrycie kosztów zakupu nowej Hondy. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim jest kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje samochód marki Honda?

Ceny Hond są bardzo zróżnicowane. Na ostateczną wartość auta wpływa nie tylko typ nadwozia, jaki wybierzemy (sedan czy duże, rodzinne kombi). Bardzo kosztowne są takie dodatki, jak: radio, klimatyzacja, dodatkowe wyposażenie, nagłośnienie. Istotny jest również model samochodu oraz rok jego wyprodukowania, a także fakt, czy decydujemy się na zakup nowego auta, czy też używanego. Nowa Honda Civic z 2018 roku w pełnym pakiecie Prestige to koszt od 112 tys. złotych. Z kolei ceny używanej Hondy Civic z roku 2010 zaczynają się już od 20 tys. złotych.

Przy zakupie samochodu używanego trzeba jednak zwrócić uwagę na przebieg auta. Im większy, tym taniej dla kupującego, ale mogą pojawić się dodatkowe koszty związane z naprawą. W każdym razie ceny rzadko spadają poniżej 15 tys. zł. Jeśli nie chcemy wydawać większości pieniędzy z własnej kieszeni, można poważnie rozważyć możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego.

Kredyt na samochód marki Honda

Kredyt gotówkowy wspomaga decyzje zakupowe, ale wymaga rozważenia wielu dostępnych na rynku ofert. Nawet najtańszy kredyt gotówkowy, odpowiednio rozłożony na raty, pokrywa część kosztów, oszczędzając nasz domowy budżet. Natomiast przy użyciu kalkulatora kredytu gotówkowego łatwiej dobierzemy opcję idealną dla siebie. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu na odwiedzenie placówki bankowej, to można wziąć kredyt gotówkowy online, który nie wymaga od nas zaświadczenia o dochodach, lecz wyciągu z konta, z danego okresu.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation