Kredyt na samochód marki Ford – czy to pomocne rozwiązanie?

Zakup nowego bądź używanego samochodu to jedna z poważniejszych decyzji. Powodują nami chęć zmiany, kupno upatrzonego modelu lub wymiana zużytego pojazdu na lepszy. Jednak zwykle na drodze naszym zamiarom stają pieniądze – i to niemałe. Bywa, że nie zdajemy sobie sprawy, jak spore koszty trzeba ostatecznie ponieść, przez co rezygnujemy z zakupu. Można też wziąć pod uwagę kredyt gotówkowy.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Planujemy kupić swój pierwszy samochód lub chcemy pozbyć się przestarzałego i wadliwego modelu. W myślach już czujemy zapach świeżej tapicerki i słyszymy pierwsze obroty silnika pod maską. Większość osób kiedyś dochodzi do wniosku, że czas na zmiany, dlatego też szukamy jak najlepszej oferty dla siebie. Ofert w Internecie jest mnóstwo, lecz nam zwykle zależy na dobrej jakości przy jak najniższej cenie, gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie wydać kilkanaście tysięcy więcej. W sytuacji podbramkowej pomocny może okazać się kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje samochód marki Ford?

Ceny Forda uzależnione są od naszych preferencji – czy chcemy, aby samochód był duży i rodzinny, czy też mały i wygodny do jazdy po mieście. Na cenę ma również wpływ marka i model danego pojazdu. Im młodszy samochód, tym droższa inwestycja, np.: na nowego Forda EcoSport z 2018 r. wydamy od 66 tys. zł, natomiast na używanego Forda B-Max Trend już tylko 40 tys. zł. Oprócz tego przy zakupie samochodu używanego trzeba zwrócić uwagę na przebieg pojazdu. Im większy, tym taniej dla kupującego, ale trzeba się liczyć z usterkami. W każdym razie ceny Forda rzadko spadają poniżej 20 tys. zł. Dlatego też zamiast wydawać większość oszczędności, można poważnie rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego.

Kredyt na samochód marki Ford

Nawet najtańszy kredyt gotówkowy, odpowiednio rozłożony na raty, pomoże nam w pokryciu części kosztów zakupu nowego Forda. Natomiast przy użyciu kalkulatora kredytu gotówkowego łatwiej dobierzemy idealną opcję dla siebie. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu na odwiedzenie placówki bankowej, to można wziąć kredyt gotówkowy online, który nie wymaga od nas zaświadczenia o dochodach. Często wystarcza wyciąg z konta za dany okres rozliczeniowy.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation