Kredyt na samochód marki Fiat – czy to korzystne rozwiązanie?

Kupno auta stanowi jedną z poważniejszych decyzji w życiu. Chcąc wymienić samochód na nowy bądź po prostu realizując motoryzacyjne marzenia, musimy liczyć się nieraz z ogromnym wydatkiem. Jednak całkowity lub częściowy brak środków w domowym budżecie nie powinien skutkować rezygnacją z pomysłu.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Planujecie kupić pierwszy samochód lub chcecie pozbyć się przestarzałego i wadliwego modelu? Większość osób kiedyś dochodzi do wniosku, że czas na zmiany, dlatego szuka jak najkorzystniejszej oferty dla siebie. Sami wiemy najlepiej, jakie mamy potrzeby oraz czego oczekujemy od swojego przyszłego samochodu. Ofert jest mnóstwo, lecz nam zwykle zależy na dobrej jakości przy jak najniższej cenie, gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie wydać dodatkowe kilkanaście tysięcy złotych. W sytuacji podbramkowej pomocny może okazać się kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje Fiat?

Fiaty mają różne ceny w zależności od naszych preferencji – czy chcemy, aby samochód był duży i rodzinny, czy mały i wygodny do jazdy po mieście. Na cenę mają również wpływ model i wyposażenie dodatkowe. Im młodszy rocznik, tym droższa inwestycja, np.: na nowego Fiata 500X z 2018 r. wydamy od 60 tys. zł, natomiast na używanego Fiata 500 już tylko 31 tys. zł. Niemniej przy zakupie używanego auta trzeba też zwrócić uwagę na przebieg samochodu. Im większy, tym taniej, ale też i większe ryzyko usterki. W każdym razie ceny rzadko spadają poniżej 20 tys. zł. Jeśli natomiast marzymy o nowym i wysokiej klasy aucie, musimy się liczyć z kosztami rzędu 140 tys. zł (Fiat Fullback). Nieraz ciężko od razu wydać całość lub większość pieniędzy z własnej kieszeni, można za to poważnie rozważyć możliwość wzięcia taniego kredytu gotówkowego.

Czy warto wziąć kredyt na samochód marki Fiat 

Kredyt gotówkowy pozwala na zakup wymarzonego auta, które nie tylko będzie spełnieniem motoryzacyjnych marzeń, ale także ułatwi przemieszczanie się, usprawni przewóz drobnych przedmiotów lub pomieści całą rodzinę. Dostępny na rynku najtańszy kredyt gotówkowy, rozłożony na dogodne raty, znacznie ułatwi pokrycie części lub całości kosztów.

Natomiast przy użyciu kalkulatora kredytu gotówkowego możemy dobrać dla siebie idealną opcję, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i predyspozycjami. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu na odwiedzenie placówki bankowej, warto wziąć kredyt gotówkowy online, który nie wymaga od nas zaświadczenia o dochodach. Niezbędny za to okaże się wyciąg z konta za dany okres rozliczeniowy.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation