Kredyt na nowy samochód, by jeździć autem marzeń

Marzenia o posiadaniu nowego samochodu można śmiało spełniać, nawet gdy brakuje gotówki. Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy. Sprawdź, jak kupić samochód na kredyt i na co zwrócić szczególną uwagę.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Posiadanie niezawodnego, funkcjonalnego samochodu to sprawa bardzo istotna dla wielu osób. Dzięki szerokiej ofercie kredytów, pożyczek, a także leasingu dla przedsiębiorców wejście w posiadanie upragnionego auta stało się łatwiejsze niż jeszcze kilka lat temu, kiedy trzeba było cierpliwie czekać, aż sukcesywne oszczędzanie pozwoli w końcu wybrać się do salonu samochodowego. Przed zakupem nowego auta na kredyt warto jednak dowiedzieć się kilku rzeczy, przede wszystkim – w jaki sposób znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, by nie przepłacić, a otrzymać gotówkę bez zbędnych i czasochłonnych formalności.

Jak znaleźć dobry kredyt na nowy samochód?

Oferty różnych banków pomaga przejrzeć i porównać kalkulator kredytu gotówkowego. Ta efektywna aplikacja może pomóc zainteresowanemu w podjęciu najlepszej decyzji, do którego kredytodawcy zwrócić się z wnioskiem o wsparcie finansowe. Kalkulator kredytu gotówkowego po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych poda wstępną symulację zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz całkowite koszty związane z wybranym kredytem, tak że osoba zainteresowana będzie mogła swobodnie wybrać najtańszy kredyt gotówkowy i udać się do konkretnego kredytodawcy.

O kredyt gotówkowy na zakup nowego auta starać się można także prosto w salonie. Dealerzy współpracujący z bankami mogą być w stanie  wynegocjować jeszcze lepsze warunki kredytowania. Ponadto w tym przypadku procedura weryfikacji wniosku przebiega zdalnie i bardzo często od wnioskodawcy nie jest wymagany wkład własny.

Warto wiedzieć, że kredyt samochodowy może być znacznie korzystniej oprocentowany niż zwykły kredyt gotówkowy przyznawany na dowolny cel, dlatego prześledzenie i porównanie różnych ofert jest sprawą istotną dla portfela kredytobiorcy. Niemniej posiadanie wkładu własnego, chociażby w kwocie kilku tysięcy złotych, już na samym początku obniża koszty kredytu, które i tak przy samochodzie o wartości 55 000 zł i okresie kredytowania 7 lat wynieść mogą około 14 000 zł. Osoby zainteresowane tanią pożyczką na uzupełnienie wkładu mają szansę skorzystać z nowoczesnej formy kredytowania i otrzymać gotówkę przy minimum formalności, składając wniosek o kredyt gotówkowy online.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation