Kredyt gotówkowy na samochód – minimum formalności, zero ukrytych kosztów

Auto marzeń nie musi kosztować Cię wiele wyrzeczeń. Umiejętnie dobrany kredyt gotówkowy na samochód, z niską ratą i bez ukrytych kosztów i prowizji, może być dobrym rozwiązaniem. Sprawdź, jak łatwo otrzymać najtańszy kredyt gotówkowy na samochód, nawet bez wychodzenia z domu!

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

O posiadaniu dobrego auta myślą dziś nie tylko mężczyźni, ale także nowoczesne i ceniące sobie wygodę panie. Jednak dość często problemem jest brak odpowiedniej ilości gotówki, dlatego w ofercie wielu banków i firm pożyczkowych znaleźć można atrakcyjne kredyty na zakup samochodu, a nawet motoru, skutera czy statku. Jeśli spełniamy wymagania kredytodawcy, nie powinniśmy mieć problemu z zaciągnięciem pożyczki na samochód.

To, w jakiej kwocie będzie kredyt gotówkowy na samochód i jakie będą związane z nim koszty, zależeć będzie od kilku czynników, przede wszystkim od wysokości pożyczanej kwoty, od wieku auta i okresu kredytowania. Niemniej najniższe koszty wiązać się będą z kredytem na zakup nowego auta lub takiego, które ma mniej niż 5 lat. Wówczas większość banków rezygnuje z prowizji, a oprocentowanie kredytu jest znacznie niższe niż w przypadku  starszego samochodu.

Jak wybrać kredyt gotówkowy na samochód?

Decydując się na kredyt gotówkowy na zakup samochodu, warto prześledzić i porównać oferty różnych banków i firm kredytowych. Dziś można to swobodnie zrobić, nie tracąc czasu, bez wychodzenia z domu. Kalkulator kredytu gotówkowego jest łatwą w użyciu aplikacją, która po otrzymaniu niezbędnych danych, tj. min. kwoty kredytu czy długości spłaty jest w stanie wskazać całkowite koszty związane z danym produktem. To wszystko pozwala na wybranie najlepszej oferty.

Najtańszy kredyt gotówkowy na samochód można otrzymać szybko i sprawnie, dziś także bez wychodzenia z domu. Po wybraniu odpowiedniej oferty wniosek o kredyt gotówkowy złożyć można przez Internet lub kontaktując się z pracownikiem banku telefonicznie. Kredyt gotówkowy online, nawet na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych, to minimum formalności oraz zero dodatkowych kosztów. Wszystko przebiega sprawnie i na takich samych zasadach jak w siedzibie banku, tylko jest znacznie wygodniejsze i prostsze dla kredytobiorcy.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation