Wesele na kredyt – sprawdź, czy to dobre decyzja!

Nie każda młoda osoba marząca o pięknym weselu posiada środki finansowe na ten cel. Jedną z możliwych opcji jest wówczas pożyczenie pieniędzy na pokrycie związanych z weselem wydatków. Czy wesele na kredyt do dobry pomysł?

Kredyt_na_wesele.png

Przygotowanie wesela to wymagające przedsięwzięcie, na które przeznaczyć trzeba niemałe sumy. Przyjęcie weselne na 100 osób kosztować może nawet 40 000 zł. Przyjmuje się, że za każdą zaproszoną osobę zapłacić trzeba konkretną kwotę – czyli za tzw. talerzyk.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

W dobrej restauracji cena od jednej osoby wynosi od 150 do nawet 300 zł. W kwocie tej zazwyczaj nie uwzględnia się alkoholu, owoców oraz ciast i tortu. Ślub i wesele to także wydatki związane z zakupem obrączek, garnituru, sukni ślubnej, kwiatów, wynajmem samochodu, kamerzysty, fotografa, orkiestry. Ponadto za udzielenie ślubu w kościele zapłacić należy często nawet 1 000 zł. Nic więc dziwnego, że zgromadzenie całej kwoty może być sporym wyzwaniem. 

Wesele na kredyt – czy to się opłaca?

Czy wesele na kredyt się opłaca? Odpowiedź na to pytanie można poznać dopiero po ślubie. Dobrze jednak wiemy, że marzenia kosztują – a część zaciągniętego zobowiązania można przecież spłacić zaraz po ślubie z otrzymanych w prezencie od gości pieniędzy. Warto jednak przed złożeniem wniosku o kredyt gotówkowy porównać oferty różnych instytucji finansowych, tak by móc znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Bardzo często zdarza się, że oferty banków znacznie różnią się od siebie i niektóre produkty są o wiele mniej korzystne od innych.

Aby podjąć roztropną decyzję, skorzystać można z mobilnej aplikacji, jaką jest kalkulator kredytu gotówkowego. To wygodne narzędzie w ciągu kilku minut jest w stanie porównać różne propozycje kredytowe oraz przeprowadzić wstępną symulację zdolności kredytowej zainteresowanego, jak również ustalić szacunkową wysokość rat oraz kosztów dodatkowych kredytu.

Po dokonaniu wyboru konkretnej oferty wniosek o najtańszy kredyt gotówkowy złożyć można przez Internet. Kredyt gotówkowy online jest wygodną propozycją, skierowaną dla nowoczesnych osób, które lubią swoje sprawy regulować bardzo szybko. Również i w tej sytuacji wnioskodawca, który spełnia wymagania kredytodawcy, nie powinien mieć problemu z otrzymaniem kredytu gotówkowego. Często decyzje kredytowe zapadają jeszcze tego samego dnia. Zatem w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu można otrzymać kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów wesela.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation