Tani kredyt na wesele – jak go zdobyć? Dowiedz się tutaj!

Przygotowanie wesela to często duże wyzwanie, związane z mnóstwem formalności oraz niekończącymi się wydatkami. Co zrobić w przypadku, gdy budżet nie pozwala na pokrycie wszystkich kosztów? Czy tani kredyt na wesele to dobra opcja?

Kredyt_na_wesele.png

Przygotowanie wesela dla 100 osób kosztować może nawet 40 000 zł. Za tzw. talerzyk w  domu weselnym zapłacić trzeba około 200 zł. W cenie tej zazwyczaj nie uwzględnione są alkohol, ciasto, tort. Duża część wydatków związana jest z zamówieniem orkiestry weselnej (od 3 000 zł wzwyż), kamerzysty (2 000 zł), fotografa (około 1 000 zł), samochodu do ślubu (od 400 zł).

Młodzi nabyć muszą także obrączki oraz odpowiednie ubranie. Za ślub kościelny zapłacić trzeba często około 1 000 zł. Kiedy posiadane fundusze nie pozwalają na pokrycie wszystkich wydatków związanych z organizacją wesela, tani kredyt gotówkowy może okazać się wartym rozważenia rozwiązaniem.

Jak znaleźć tani kredyt na wesele?

Korzystając z kredytu na pokrycie kosztów związanych z weselem, które nie są małe, warto poznać oferty kredytowe różnych banków, aby wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Szeroka oferta banków to przeróżne produkty o zróżnicowanych kosztach i oprocentowaniu, dlatego by znaleźć tani kredyt gotówkowy, skorzystać można z kalkulatora kredytowego.

Dostępny w sieci kalkulator kredytu gotówkowego w szybki i łatwy sposób jest w stanie porównać oferty kredytów i pożyczek pokazując ich przybliżone koszty. Narzędzie to może również przeprowadzić wstępną symulację zdolności kredytowej zainteresowanego, a po wybraniu długości okresu kredytowania wskaże także przybliżoną wysokość rat. Po dokonaniu wyboru oferty, wniosek o przyznanie kredytu można złożyć online.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Praktycznie każda instytucja pożyczkowa w swej ofercie posiada wygodny produkt, jakim jest kredyt gotówkowy online. Tu cała procedura przebiega na odległość. Wniosek o kredyt gotówkowy online złożyć można przez Internet lub telefon i niekiedy w przeciągu kilku minut następuje jego weryfikacja. Bez wychodzenia z domu można otrzymać tani kredyt na wesele.

Kredyt można rozłożyć na różną liczbę rat, w tym na dłuższy okres, który pozwala na uniknięcie problemów finansowych związanych ze spłatą zobowiązania. Można także przyspieszyć spłatę i część lub nawet całość kredytu wyregulować z otrzymanych w prezencie ślubnym pieniędzy. Taką opcję wybiera coraz więcej młodych osób, które nie chcą we wspólne życie małżeńskie wchodzić z ciążącymi na nich długami. Szybka spłata kredytu może wiązać się jedynie z obowiązkiem uiszczenia prowizji.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation