Ślub na kredyt – czy warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie?

Spełnienie marzeń związanych z wyjątkowym dniem, jakim jest dzień ślubu, może dużo kosztować. Nie każdego jednak stać na to, by bezproblemowo pokryć wydatki na ceremonię zaślubin. Dlatego właśnie można rozważyć skorzystanie z oferty banków i pożyczenie pieniędzy na ten cel.

Kredyt na ślub

Ślub to wyjątkowe i niezapominane chwile, często najważniejsze w życiu. Dlatego warto zadbać, by wszystkie szczegóły zostały dopracowane. Zakup pięknej sukni, złotych obrączek i cudownych kwiatów może jednak przekroczyć możliwości finansowe młodych małżonków. Aby nie rezygnować z marzeń, można rozważyć m.in. taką opcję jak zaciągnięcie kredytu. Niejedna młoda para planuje zresztą pożyczone pieniądze spłacić jak najszybciej, nawet z otrzymanych prezentów ślubnych.

Ślub na kredyt, czy to się opłaca?

Rezygnując z hucznego wesela i ograniczając się jedynie do ceremonii ślubnej, również należy się liczyć z poniesieniem sporych wydatków, często nawet rzędu kilku tysięcy złotych. Ślub kościelny jest znacznie droższy niż ten w Urzędzie Stanu Cywilnego. Opłaty pobierane przez księdza, kościelnego, organistę, wynieść mogą łącznie nawet 1 000 zł. Często ksiądz prosi również o sfinansowanie wystroju kościoła (zakup kwiatów – około 300 zł).

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Młodzi ponadto muszą zakupić odpowiedni strój oraz obrączki, i na ten cel przeznaczyć mogą nawet 2 500 zł. Jeśli nie posiadamy wystarczającej kwoty, możemy sięgnąć np. po kredyt gotówkowy. Dobrze dobrany kredyt nie musi wiązać się z poniesieniem pokaźnych kosztów dodatkowych. Przed złożeniem wniosku o przyznanie środków warto porównać oferty kredytowe, by znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy.

Tu skorzystać można z mobilnego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Każdy zainteresowany kredytem na ślub może przy użyciu kalkulatora przeprowadzić wstępną symulację kosztów kredytu oraz sprawdzić swoją zdolność kredytową. Zazwyczaj osoby posiadające czystą historię kredytową nie mają problemu z otrzymaniem wnioskowanej kwoty. Kredyt gotówkowy online jest natomiast świetną propozycją, która pozwala złożyć wniosek o kredyt gotówkowy bez potrzeby wychodzenia z domu. Wymagane zgody i oświadczenia składa się przez Internet, a bank w przeciągu kilku minut weryfikuje kredytobiorcę. Jest to nowoczesna propozycja, również dla młodych osób zainteresowanym kredytem na ślub.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation