Ślub i wesele na kredyt – czy warto skorzystać z takiej opcji?

Organizacja ślubu i wesela to duże przedsięwzięcie, które także niemało kosztuje. Brak pieniędzy nie musi być jednak przeszkodą w realizacji planów i marzeń o pięknym przyjęciu weselnym. Kredyt gotówkowy na ślub i wesele może okazać się wartą rozważenia alternatywą.

Kredyt na ślub

Sfinansowanie ślubu i wesela może wiązać się z dużymi problemami natury finansowej. Często młode osoby nie posiadają wystarczającej ilości pieniędzy na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem uroczystości. Niekiedy nie mogą też liczyć na wsparcie finansowe ze strony rodziców. Wówczas jedną z możliwych opcji jest zaciągniecie kredytu.

Ślub i wesele na kredyt, czy to się opłaca?

Koszt ślubu i wesela wynieść może 40 000, a nawet 50 000 zł. W dobrej restauracji za tzw. talerzyk dla jednego gościa zapłacić trzeba około 200 zł. W kwotę tę zazwyczaj nie są wliczone alkohol, napoje, ciasto, tort. Koszt orkiestry weselnej, fotografa, kamerzysty to kolejne 10 000 zł. Młodzi zaopatrzyć się muszą również w odpowiednie ubranie, kwiaty, obrączki. Panna młoda, by wyglądać wyjątkowo, korzysta z usług kosmetyczki oraz fryzjerki.

Jakie kupujemy prezenty na Pierwszą Komunię?

Rower czy konsola, czyli jakie prezenty kupujemy na Pierwszą Komunię?

Dziś kupujemy inne prezenty komunijne niż jeszcze kilka lat temu. Co kupić na Pierwszą Komunię w tym roku?

Zdarza się, że planowane koszty wesela sukcesywnie wzrastają, a wtedy kołem ratunkowym może okazać się zaciągnięcie kredytu. W tym celu warto porównać oferty różnych banków, aby wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Tu posłużyć się można skutecznym mobilnym narzędziem, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Przeprowadza on wstępną symulację zdolności kredytowej zainteresowanego, szacuje wysokość rat oraz kosztów kredytu. Porównując propozycje różnych banków, zaoszczędzić można czasem sporą kwotę. Różne może być bowiem oprocentowanie kredytów, a także koszty dodatkowe, w tym prowizja.

Po wybraniu odpowiedniego produktu wniosek o przyznanie kredytu złożyć można elektronicznie, korzystając z komputera lub telefonu. Kredyt gotówkowy online to szybka weryfikacja wnioskodawcy i decyzja kredytowa zapadająca niekiedy w przeciągu kilku minut.

Zaznaczyć trzeba, że kredyt gotówkowy na ślub i wesele nie jest odrębnym produktem. Chcąc pożyczyć pieniądze na sfinansowanie wydatków związanych z weselem, skorzystać należy z oferty zwykłych kredytów konsumpcyjnych. Często w okresie 30 dni można rozwiązać umowę kredytową i nie ponosząc dodatkowych kosztów, spłacić całość zadłużenia. Dlatego osoby zdecydowane na spłatę kredytu z otrzymanych w prezencie ślubnym pieniędzy mogą zrealizować swoje plany i pożyczyć pieniądze na dogodnych warunkach, nawet bez wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation