Pożyczka na wesele – aby przeżyć niezapomniane chwile

Wesele to cudowne i wyjątkowe wydarzenie, za które jednak trzeba niemało zapłacić. Czy warto pożyczyć pieniądze i bawić się na własnym weselu, czy lepiej zrezygnować z przyjęcia weselnego, ale zostać bez długu?

Kredyt_na_wesele.png

Nie każdy młody człowiek może liczyć na pomoc rodziców w kwestii organizacji ślubu i wesela. Często dopiero co wkraczająca w samodzielne życie osoba staje przed dylematem, skąd wziąć pieniądze na pokrycie wydatków związanych z wyprawieniem wesela, za które zapłacić trzeba nawet 20 000 zł albo jeszcze więcej. Przyjmuje się bowiem, że koszt wesela dla 100 gości wynieść może blisko 40 000 zł.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Za jeden talerzyk zapłacić trzeba często około 200 zł. Do tego dochodzą koszty związane z wynajęciem orkiestry, fotografa, kamerzysty, samochodu do ślubu, z zakupem alkoholu, kwiatów, ubrań, tortu oraz oczywiście obrączek. Jak pozyskać na to wszystko środki? Jednym z możliwych rozwiązań jest zaciągnięcie pożyczki lub kredytu gotówkowego.

Pożyczka na wesele – czy to dobre rozwiązanie?

Decydując się na pożyczkę bądź kredyt, warto prześledzić oferty i propozycje banków oraz firm pożyczkowych, tak by wybrać najtańszy kredyt gotówkowy i ponieść jak najniższe koszty. W tym celu warto skorzystać z mobilnej aplikacji, jaką jest kalkulator kredytu gotówkowego. Poświęcając kilka minut przed komputerem uzyskać można wstępne informacje o swojej zdolności kredytowej oraz wysokości kosztów związanych z danym produktem.

Pożyczka czy kredyt na wesele nie jest odrębną ofertą, dlatego każda osoba potrzebująca wsparcia finansowego musi prześledzić propozycje zwykłych kredytów gotówkowych, które przeznaczyć można na dowolny cel – kredytodawcy bowiem w tym przypadku nie weryfikują, w jaki sposób pożyczone środki zostały spożytkowane.

Każdy zainteresowany, korzystając z Internetu, może złożyć wniosek o wygodny kredyt gotówkowy online. Nawet bez wychodzenia z domu otrzyma wówczas pieniądze na wskazany we wniosku rachunek bankowy – często jeszcze tego samego dnia. Procedura rozpoznawania wniosku jest znacznie uproszczona i przebiega na odległość. A czy warto zapożyczać się, by urządzić wesele? Na to pytanie powinny odpowiedzieć osoby, które taką decyzję już podjęły. Jednak każdy kredytobiorca, posiadając stałe źródło dochodu, po wybraniu odpowiedniego kredytu i ustaleniu dogodnej raty nie powinien mieć problemu ze spłatą zobowiązania, a część pożyczki spłacić przecież można z pieniędzy otrzymanych w prezencie ślubnym.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation