Pożyczka na wesele – aby przeżyć niezapomniane chwile

Wesele to cudowne i wyjątkowe wydarzenie, za które jednak trzeba niemało zapłacić. Czy warto pożyczyć pieniądze i bawić się na własnym weselu, czy lepiej zrezygnować z przyjęcia weselnego, ale zostać bez długu?

Kredyt_na_wesele.png

Nie każdy młody człowiek może liczyć na pomoc rodziców w kwestii organizacji ślubu i wesela. Często dopiero co wkraczająca w samodzielne życie osoba staje przed dylematem, skąd wziąć pieniądze na pokrycie wydatków związanych z wyprawieniem wesela, za które zapłacić trzeba nawet 20 000 zł albo jeszcze więcej. Przyjmuje się bowiem, że koszt wesela dla 100 gości wynieść może blisko 40 000 zł.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Za jeden talerzyk zapłacić trzeba często około 200 zł. Do tego dochodzą koszty związane z wynajęciem orkiestry, fotografa, kamerzysty, samochodu do ślubu, z zakupem alkoholu, kwiatów, ubrań, tortu oraz oczywiście obrączek. Jak pozyskać na to wszystko środki? Jednym z możliwych rozwiązań jest zaciągnięcie pożyczki lub kredytu gotówkowego.

Pożyczka na wesele – czy to dobre rozwiązanie?

Decydując się na pożyczkę bądź kredyt, warto prześledzić oferty i propozycje banków oraz firm pożyczkowych, tak by wybrać najtańszy kredyt gotówkowy i ponieść jak najniższe koszty. W tym celu warto skorzystać z mobilnej aplikacji, jaką jest kalkulator kredytu gotówkowego. Poświęcając kilka minut przed komputerem uzyskać można wstępne informacje o swojej zdolności kredytowej oraz wysokości kosztów związanych z danym produktem.

Pożyczka czy kredyt na wesele nie jest odrębną ofertą, dlatego każda osoba potrzebująca wsparcia finansowego musi prześledzić propozycje zwykłych kredytów gotówkowych, które przeznaczyć można na dowolny cel – kredytodawcy bowiem w tym przypadku nie weryfikują, w jaki sposób pożyczone środki zostały spożytkowane.

Każdy zainteresowany, korzystając z Internetu, może złożyć wniosek o wygodny kredyt gotówkowy online. Nawet bez wychodzenia z domu otrzyma wówczas pieniądze na wskazany we wniosku rachunek bankowy – często jeszcze tego samego dnia. Procedura rozpoznawania wniosku jest znacznie uproszczona i przebiega na odległość. A czy warto zapożyczać się, by urządzić wesele? Na to pytanie powinny odpowiedzieć osoby, które taką decyzję już podjęły. Jednak każdy kredytobiorca, posiadając stałe źródło dochodu, po wybraniu odpowiedniego kredytu i ustaleniu dogodnej raty nie powinien mieć problemu ze spłatą zobowiązania, a część pożyczki spłacić przecież można z pieniędzy otrzymanych w prezencie ślubnym.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation