Pożyczka na ślub i wesele trudnym zobowiązaniem?

Jak poradzić sobie ze wszystkimi wydatkami związanymi ze ślubem i weselem? Czy pożyczka lub kredyt na ślub i wesele to dobra opcja? Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na ten cel?

Kredyt_na_wesele.png

Wydatki związane ze ślubem i weselem w miarę posuwania się do przodu przygotowań stale rosną – o tym wiedzą osoby, które wydarzenie to mają już za sobą. Wynajem sali oraz opłacenie miejsca dla każdego gościa to największe wydatki.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Za tzw. talerzyk zapłacić trzeba od 150 do nawet 300 zł. Kolejne koszty, które trzeba wziąć pod uwagę, to wynajęcie zespołu muzycznego (3 000 zł), kamerzysty (2 000 zł), fotografa (1 500 zł), samochodu do ślubu (400 zł), uiszczenie opłaty za udzielenie ślubu (w kościele nawet 1 000 zł), zakup obrączek (1 200 zł), kwiatów (kilkaset złotych) oraz oczywiście przygotowanie odpowiednich strojów. Całość to koszty rzędu nawet 40 000 zł. Kiedy zaoszczędzonych pieniędzy zaczyna brakować, para staje wówczas przed dylematem, skąd wziąć dodatkowe środki. Jedną z możliwości jest zaciągnięcie pożyczki.

Pożyczka na ślub i wesele przez Internet – czy to dobre rozwiązanie?

Pożyczając pieniądze na ślub i wesele, można zapoznać się z ofertami banków, aby znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Kalkulator kredytu gotówkowego jest aplikacją, która nie tylko oblicza wstępną zdolność kredytową zainteresowanego, ale także porównuje różne oferty, wskazując, jakie koszty wiążą się z danym produktem.

Kredyt gotówkowy w niektórych bankach może być znacznie tańszy niż u innego kredytodawcy. Przede wszystkim zaciągając kredyt gotówkowy, warto zapoznać się z wysokością oprocentowania oraz poznać wielkość wszystkich kosztów. Ciekawą ofertą jest również kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura przebiega zdalnie – zainteresowany przy użyciu Internetu może złożyć wniosek o udzielenie pożyczki czy kredytu na ślub i wesele.

Zazwyczaj w przeciągu kilku minut zapada wstępna decyzja. Praktycznie każda osoba spełniająca wymagania kredytodawcy ma szansę otrzymać kredyt gotówkowy online, bez zbędnych formalności i nawet bez wychodzenia z domu, pożyczone pieniądze zaś przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem uroczystości ślubnej. Dobrze wybrany i niedrogi kredyt gotówkowy można spłacać w dogodnych ratach nawet przez długi czas, lub też spłacić go jednorazowo z pieniędzy otrzymanych w prezencie ślubnym. Pożyczka na ślub i wesele nie musi być zatem zbytnim obciążeniem, a jedynie pomocą w realizacji marzeń.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation