Najtańszy kredyt na wesele 2018 – jak go zdobyć?

Dzień ślubu jest coraz bliżej, a nie wszystko jeszcze gotowe? Niekiedy w trakcie przygotowań okazuje się, że koszty uroczystości rosną, a oszczędności – kończą się. Wówczas pomocny może okazać się kredyt na wesele. Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy? Czy na kredycie na wesele można oszczędzić?

Kredyt_na_wesele.png

Przygotowania do ślubu i wesela to zazwyczaj duże emocje. Radość, ekscytacja, ale i niekiedy stres związany z dylematem: skąd wziąć pieniądze na pokrycie wszystkich kosztów, które niestety wciąż się mnożą?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Wesele nie jest przedsięwzięciem tanim, a oszczędności zbierane nawet przez długie lata nie wystarczają na sfinansowanie wszystkiego. Aby nie rezygnować z wystawnego wesela, deską ratunkową może się okazać pożyczenie pieniędzy. A dobrze dobrany kredyt gotówkowy nie musi wcale być kosztowny.

Jak znaleźć najtańszy kredyt na wesele 2018?

Wydatki związane z przygotowaniem wytwornego wesela dla 100 osób sięgać mogą nawet 40 000 zł. Za każdego gościa w restauracji zapłacić należy od 150 do nawet 300 zł. Orkiestra weselna to wydatek od 3 500 zł wzwyż, kamerzysta – około 2 000 zł, fotograf – 1 500 zł.

Ponadto organizując ślub i wesele, zapłacić należy za obrączki, kwiaty, wystrój kościoła, wynagrodzenie księdza, kościelnego, organisty, samochód ślubny oraz oczywiście odpowiednie stroje: suknię i garnitur. Dlatego decydując się na kredyt gotówkowy w kwocie przekraczającej kilka tysięcy złotych, warto rozeznać się w propozycjach banków, aby móc znaleźć i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Aby porównać koszty poszczególnych produktów finansowych, skorzystać można z mobilnej aplikacji, jaką jest wygodny i łatwy w użyciu kalkulator kredytu gotówkowego. W krótkim czasie przeprowadzi on symulację zdolności kredytowej zainteresowanego oraz porówna odsetki i prowizje różnych kredytów, a także ich koszty dodatkowe.

Większość instytucji finansowych posiada w swej bogatej ofercie kredyt gotówkowy online. Jest to wygodna i nowoczesna propozycja, dzięki której zainteresowany może nawet bez wychodzenia z domu wnioskować o przyznanie kredytu. Procedura weryfikacji kredytobiorcy przebiega zdalnie, a on sam nie musi nawet fatygować się do oddziału banku, by składać wymagane dokumenty, zgody i oświadczenia. Kredyt gotówkowy online to szansa na szybką gotówkę przy minimum formalności.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation