Kredyt na wesele – czy warto go zaciągnąć?

Marzenia kosztują, dlatego piękne i wystawne wesele to również niemały wydatek. Czy kredyt na wesele to dobre rozwiązanie? Czy warto się zadłużać dla tego jednego, wyjątkowego dnia?

Kredyt na ślub

Są wesela, o których się nie mówi, bo po prostu nie ma o czym, ale są także wesela niezapomniane – takie, które wspomina się przez długie lata. O takim weselu często marzą nie tylko młode dziewczyny, ale także ich rodzice, bo przecież nie co dzień wydaje się córkę za mąż.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Nie zawsze jednak posiadamy wystarczającą ilość środków na opłacenie takiej uroczystości. Wówczas można zastanowić się nad kredytem gotówkowym, który spłacić można w dogodnych ratach, nieobciążających zbytnio budżetu domowego kredytobiorcy.

Kredyt na wesele – jak wybrać najlepszy?

Osoby zdecydowane na kredyt gotówkowy, aby ponieść jak najniższe koszty związane z zaciągniętym zobowiązaniem, powinny poznać różne oferty kredytowe i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. W tym celu skorzystać można z Internetu i przy użyciu aplikacji mobilnej, jaką jest kalkulator kredytu gotówkowego, przeprowadzić wstępną symulację zdolności kredytowej, wysokości odsetek i prowizji. Każdy produkt może być inaczej oprocentowany, dlatego wybierając najtańszy kredyt gotówkowy, zaoszczędzić można sporą sumę. Biorąc pod uwagę, że wystawne wesele kosztuje niemało, bo za jednego gościa zapłacić trzeba od 150 do nawet 300 zł, każda zaoszczędzona złotówka jest istotna. Po wyszukaniu najkorzystniejszej oferty wniosek o przyznanie pożyczki złożyć można również elektronicznie.

Większość banków posiada w swej ofercie również wygodny kredyt gotówkowy online. Uproszczona procedura, która w tym przypadku przebiega na odległość, pozwala zainteresowanemu na złożenie wniosków i oświadczeń przy użyciu komputera, a nawet telefonu. Osoba spełniająca wymagania kredytodawcy nie powinna mieć problemu, by otrzymać kredyt gotówkowy online.

Banki biorą pod uwagę przede wszystkim to, czy wnioskodawca posiada stałe źródło dochodu, czy jest osobą pracującą, na jaką kwotę opiewają jego ewentualne inne zobowiązania, oraz czy reguluje je na czas. Osoby spełniające wymagania kredytodawcy mają szansę w krótkim czasie, nawet bez wychodzenia z domu, otrzymać kredyt gotówkowy, a pożyczone pieniądze przeznaczyć na dowolny cel – udzielający pożyczki nie weryfikuje bowiem sposobu spożytkowania środków.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation