Kredyt na ślub i wesele – sposób na pokrycie wszystkich wydatków?

Przygotowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Jest to bez wątpienia duże przedsięwzięcie, które też sporo kosztuje. Skąd wziąć pieniądze na pokrycie wszystkich wydatków? Czy kredyt na ślub i wesele to dobra decyzja?

Kredyt na ślub

Nie każdy może sobie pozwolić na spokojne odłożenie całej sumy potrzebnej na sfinansowanie ślubu i wesela. Dlatego kredyt gotówkowy może być korzystną opcją, pozwalającą na pokrycie wszystkich wydatków związanych z weselem, które może kosztować nawet 40 000 zł przy liczbie gości przekraczającej 100 osób.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Wydatki związane z ogranizacją przyjęcia weselnego są ogromne: za samą orkiestrę zapłacić trzeba około 3 500 zł, za fotografa i kamerzystę nawet 3 000 zł, kwiaty kosztować mogą blisko 1 000 zł, wynajem samochodu 600 zł, natomiast suknia ślubna to wydatek zależny od oczekiwań panny młodej i kosztować może zarówno 2 000 zł, jak i 20 000 zł.

Czy warto wziąć kredyt na ślub i wesele?

Zaciągniecie kredytu może być szansą na zrealizowanie marzeń o pięknym ślubie i weselu w przypadku braku wystarczających środków własnych. Nierzadko młodzi liczą na to, że część pożyczonej kwoty będą mogli spłacić z otrzymanych w prezencie ślubnym pieniędzy.

Zaciągając kredyt gotówkowy, warto jednak poznać bliżej propozycje banków, tak by móc porównać oferty oraz znaleźć i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Warto tu zaznaczyć, że banki nie posiadają w swej szerokiej ofercie kredytowej specjalnych pożyczek na taki cel jak wesele. Dlatego pożyczając pieniądze na ślub i wesele, należy sprawdzić i porównać standardowe kredyty konsumpcyjne, które przeznaczyć można na dowolny cel.

Kalkulator kredytu gotówkowego jest skutecznym i sprawdzonym narzędziem, które przeprowadza symulację zdolności kredytowej zainteresowanego oraz porównuje różne oferty, wskazując tym samym, który kredyt gotówkowy jest najkorzystniejszy z uwagi na niższe oprocentowanie oraz koszty dodatkowe, takie jak prowizja czy ubezpieczenie. Każda osoba posiadająca zdolność kredytową, stałe źródło dochodu oraz niemająca problemu z regulowaniem swoich zobowiązań może otrzymać kredyt.

Aby nie tracić czasu, wniosek o przyznanie kredytu złożyć można elektronicznie, przez Internet, za pośrednictwem komputera lub nawet smartfona. Kredyt gotówkowy online może zostać przyznany nawet tego samego dnia, bowiem decyzje kredytowe zapadają często w ciągu kilku minut.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation