Kredyt na ślub i wesele – sposób na pokrycie wszystkich wydatków? (1)

Przygotowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Jest to bez wątpienia duże przedsięwzięcie, które też sporo kosztuje. Skąd wziąć pieniądze na pokrycie wszystkich wydatków? Czy kredyt na ślub i wesele to dobra decyzja?

Kredyt_na_wesele.png

Nie każdy może sobie pozwolić na spokojne odłożenie całej sumy potrzebnej na sfinansowanie ślubu i wesela. Dlatego kredyt gotówkowy może być korzystną opcją, pozwalającą na pokrycie wszystkich wydatków związanych z weselem, które może kosztować nawet 40 000 zł przy liczbie gości przekraczającej 100 osób. Wydatki związane z organizacją przyjęcia weselnego są ogromne: za samą orkiestrę zapłacić trzeba około 3 500 zł, za fotografa i kamerzystę nawet 3 000 zł, kwiaty kosztować mogą blisko 1 000 zł, wynajem samochodu 600 zł, natomiast suknia ślubna to wydatek zależny od oczekiwań panny młodej i kosztować może zarówno 2 000 zł, jak i 20 000 zł.

Czy warto wziąć kredyt na ślub i wesele?

Zaciągniecie kredytu może być szansą na zrealizowanie marzeń o pięknym ślubie i weselu w przypadku braku wystarczających środków własnych. Nierzadko młodzi liczą na to, że część pożyczonej kwoty będą mogli spłacić z otrzymanych w prezencie ślubnym pieniędzy.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Zaciągając kredyt gotówkowy, warto jednak poznać bliżej propozycje banków, tak by móc porównać oferty oraz znaleźć i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Warto tu zaznaczyć, że banki nie posiadają w swej szerokiej ofercie kredytowej specjalnych pożyczek na taki cel jak wesele. Dlatego pożyczając pieniądze na ślub i wesele, należy sprawdzić i porównać standardowe kredyty konsumpcyjne, które przeznaczyć można na dowolny cel.

Kalkulator kredytu gotówkowego jest skutecznym i sprawdzonym narzędziem, które przeprowadza symulację zdolności kredytowej zainteresowanego oraz porównuje różne oferty, wskazując tym samym, który kredyt gotówkowy jest najkorzystniejszy z uwagi na niższe oprocentowanie oraz koszty dodatkowe, takie jak prowizja czy ubezpieczenie. Każda osoba posiadająca zdolność kredytową, stałe źródło dochodu oraz niemająca problemu z regulowaniem swoich zobowiązań może otrzymać kredyt.

Aby nie tracić czasu, wniosek o przyznanie kredytu złożyć można elektronicznie, przez Internet, za pośrednictwem komputera lub nawet smartfona. Kredyt gotówkowy online może zostać przyznany nawet tego samego dnia, bowiem decyzje kredytowe zapadają często w przeciągu kilku minut.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation