Kredyt na ślub – by nie rezygnować z marzeń. Sprawdź!

Ślub to niemały wydatek. Kosztować może nawet kilka tysięcy złotych. Nie zawsze młodzi są w stanie wygospodarować takie środki. Wówczas jedną z opcji wartych rozważenia jest kredyt na ślub. To alternatywa dla wielu młodych osób, którym marzy się ten niezapomniany dzień.

Kredyt na ślub

O tym, że przyjęcie weselne to niemały wydatek, większość z nas wie, ale nawet podejmując decyzję o rezygnacji z wesela, liczyć się trzeba z poniesieniem znacznych kosztów. Dopełnienie formalności w urzędzie, przygotowanie stosownych dokumentów oraz uiszczenie opłaty za ślub, czy to ten w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy w kościele, to już wydatek rzędu kilkuset złotych.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Młodzi ponadto muszą zakupić obrączki oraz odpowiedni ubiór. A jeśli te najważniejsze w życiu chwile chcą na zawsze upamiętnić na filmie lub zdjęciach, za profesjonalną obsługę zapłacić muszą nawet 2 000 zł. Podsumowując wszystkie wydatki, doliczyć się można nawet kilku tysięcy złotych. To spora kwota dla ludzi rozpoczynających wspólne życie. Jedną z możliwości jej pozyskania jest kredyt gotówkowy. Pożyczone pieniądze przeznaczyć można wówczas na wydatki związane ze ślubem. 

Czy warto wziąć kredyt na ślub?

Kredyt na ślub można wybrać spośród standardowej oferty kredytowej banków. Jest to zwykły kredyt gotówkowy, który zaciągnąć można na dowolny cel. Z uwagi na fakt, że wydatki związane z samym ślubem nie są aż tak znaczne jak koszty, które ponieść należy w związku z organizacją wesela, zazwyczaj wnioskowana kwota pozwala na uzyskanie kredytu bez zbędnych formalności. W ofercie banków znaleźć można szybkie kredyty gotówkowe przyznawane zazwyczaj w kwocie 10 000–20 000 zł, o które wnioskować można elektronicznie. Kredyt gotówkowy online to wygodna forma – wniosek o przyznanie pieniędzy złożyć można przez Internet, za pośrednictwem komputera lub smartfona.

W przeciągu kilku minut otrzymamy wstępną informację, czy kredyt gotówkowy zostanie przyznany. Jednakże biorąc pod uwagę koszty kredytu, warto poświęcić nieco czasu, aby wyszukać najlepszą ofertę i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. W tym celu pomocny może okazać się kalkulator kredytu gotówkowego. Jest to narzędzie, które przeprowadza wstępną symulację zdolności kredytowej zainteresowanego oraz porównuje różne oferty. Znalezienie najtańszego kredytu gotówkowego jest szansą na zaoszczędzenie w niektórych przypadkach nawet kilkuset złotych. Odpowiednio wyszukany kredyt na ślub nie musi wcale dużo kosztować, a może pomóc w realizacji marzeń.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation