Zastanawiasz się, jak zdobyć pieniądze na wakacje? Sprawdź już teraz!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się, skąd wziąć na nie pieniądze? Niektórzy rezygnują ze swoich wakacyjnych planów, inni zaś szukają sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki. Jednym ze sprawdzonych jest kredyt gotówkowy, który pozwala pozyskać ekstra środki na dowolny cel.

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile potrzebujemy pieniędzy, by spędzić wakacje tak, jak sobie to zaplanowaliśmy, bo nawet jeśli uda nam się poznać ich przybliżony koszt, zawsze mogą w trakcie trwania urlopu zdarzyć się nieprzewidziane wydatki. Dlatego w budżecie przeznaczonym na ten cel warto uwzględnić tzw. zapasową gotówkę, która z pewnością okaże się niezastąpiona podczas nieoczekiwanych zdarzeń.

Ile kosztują wakacje?

Koszt wakacji uzależniony jest od tego, w jakim kierunku podróżujemy – czy jest to Polska, Europa, czy świat. Podróżne krajowe najczęściej są tańsze od zagranicznych, ale nie zawsze jest to regułą. Zdarza się bowiem, że biura podróży przygotowują dla swoich klientów atrakcyjne zniżki i rabaty, dzięki czemu za zagraniczną wycieczkę możemy zapłacić mniej niż za pobyt w kraju, w popularnej turystycznie miejscowości!

Jak poprawić zdolność kredytową?

Jak poprawić zdolność kredytową? [Krok po kroku]

Miałeś problemy z otrzymaniem kredytu z powodu niskiej zdolności kredytowej? Dowiedz się, jak ją poprawić!

Wpływ na ostateczny koszt wakacji mają także: planowana długość pobytu, sposób rezerwacji pobytu (samodzielne szukanie noclegu lub korzystanie z usług biura podróży), środek lokomocji (własny samochód, samochód z wypożyczalni, autobus, pociąg, samolot, autostop), wyżywienie (wliczone w cenę pobytu lub pozostające w naszej gestii), liczna osób, które zabieramy ze sobą (czy podróżujemy sami, we dwoje, z całą rodziną), cena noclegu, ilość i rodzaj atrakcji dodatkowych (basen, SPA, kino, teatr, filharmonia, wizyty w restauracji, parki rozrywki, i inne). Niemniej jednak kiedy planujemy wakacje, musimy przygotować się na wydatki sięgające od około 1000 zł (samotna podróż do wybranego miejsca w kraju) do nawet kilkunastu tysięcy złotych (zagraniczne wczasy dla całej rodziny w wersji all inclusive). Jak zdobyć potrzebną sumę?

 Jak zdobyć pieniądze na wakacje?

Rozwiązaniem problemów wynikających z braku pieniędzy na wakacje może być kredyt gotówkowy w tradycyjnej formie lub jego uproszczona wersja – kredyt gotówkowy online. Aby móc w przyjemny sposób wykorzystać pozyskane środki, bez obaw o trudności w spłacie zobowiązania, warto poświęcić chwilę, by znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, z jak najniższymi odsetkami i kosztami dodatkowymi. Jak to zrobić? Do tego celu można wykorzystać praktyczny kalkulator kredytu gotówkowego. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób porównasz ze sobą parametry interesujących Cię ofert, takie jak wysokość raty i oprocentowanie. 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation