Wczasy i wycieczki na kredyt – szansa na chwilę zasłużonego odpoczynku?

Szybkie tempo życia i natłok codziennych obowiązków sprawiają, że notorycznie czujemy się zmęczeni. Kiedy więc przychodzi weekend, marzymy o tym, by oderwać się od rzeczywistości i wyruszyć gdzieś, gdzie będziemy mogli odpocząć. Nie zawsze jednak stać nas na upragniony wyjazd. Wówczas możemy rozważyć skorzystanie z kredytu gotówkowego.

Kredyt na wakacje_FinAi.pl

Koszty podróżowania zarówno w kraju, jak i za granicą są uzależnione od szeregu czynników. Po pierwsze – od celu podróży. Oczywiście im dalej wyjeżdżamy, tym więcej musimy przeznaczyć na ten cel, choć doświadczenie pokazuje, że nie zawsze jest to regułą. Jeśli korzystamy z różnorodnych promocji oferowanych przez biura podróży, często możemy wykupić zagraniczne wczasy w cenie niższej niż na przykład tygodniowy pobyt nad polskim morzem – zwłaszcza jeśli rezerwacji miejsca dokonujemy albo przed oficjalnym sezonem, albo tuż przed jego zakończeniem (tzw. oferty first minute i last minute).

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Wiarygodność kredytowa a szansa otrzymania kredytu. Czym się różni wiarygodność kredytowa od zdolności kredytowej?

Ile kosztują wczasy i wycieczki?

Aby wyjechać na weekendowy odpoczynek w kraju, na ten cel musimy przeznaczyć ok. 1000 zł, jeśli podróżujemy w pojedynkę, a 1500–2000 zł jeżeli wyjeżdżamy we dwójkę. Aby móc spędzić weekend z całą rodziną (3–4 osoby) będziemy potrzebowali około 2500–3500 zł. Wydatki związane z podróżowaniem po Europie mogą wzrosnąć nawet do 10 000 złotych w przypadku całej rodziny. Skąd wziąć pieniądze na ten cel?

Czy warto wziąć kredyt gotówkowy na wczasy?

Rozwiązaniem problemów wynikających z braku wystarczającej sumy na wczasy może okazać się kredyt gotówkowy. Pozwala on pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel, w tym również na dłuższe lub krótsze wakacje. Aby znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, a tym samym zmniejszyć koszty jego spłaty, należy zapoznać się z ofertami kilku różnych firm zajmujących się udzielaniem kredytów.

Do porównania proponowanych w nich warunków można wykorzystać praktyczny kalkulator kredytu gotówkowego. Warto także poznać oferty kredytu gotówkowego online. W ich przypadku wszystkie formalności możemy dopełnić w zaciszu własnego domu, co pozwala zaoszczędzić czas i energię. Cała procedura przebiega szybko i sprawnie, dlatego – jeśli tylko otrzymamy decyzję pozytywną – nawet jeszcze tego samego dnia możemy się spodziewać pieniędzy na koncie.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation