Wakacje 2018 na raty – od czego zacząć i gdzie szukać? Sprawdź!

Codzienne, stałe wydatki często nie pozwalają na odłożenie zapasu gotówki na wakacyjne przyjemności. Czy wówczas musimy rezygnować z planów? Czy warto sfinansować wyjazd przy pomocy pożyczki lub kredytu gotówkowego?

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Rodzinne wakacje, trwające zaledwie kilka dni, mogą kosztować około 3000 zł. Za pokój w górskim pensjonacie dla 3–4 osób zapłacimy od 100 zł wzwyż. Jeśli decydujemy się na nocleg z pełnym wyżywieniem, musimy liczyć się z tym, że oferty rozpoczynają się od około 60 zł za osobę. W związku z tym siedmiodniowy odpoczynek rodziny z dziećmi będzie kosztował średnio 3000–3500 zł. Jeśli natomiast chodzi o singli, mogą oni wypocząć w dość komfortowych warunkach za około 1500 zł.

Wiele polskich rodzin oraz osób żyjących w pojedynkę nie ma możliwości odłożyć swobodnie takiej sumy, jeśli weźmiemy pod uwagę wysokie koszty utrzymania. Dlatego wiele osób coraz chętniej sięga po alternatywę, jaką jest kredyt gotówkowy.

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na wakacje?

Wśród wachlarza przeróżnych ofert można znaleźć m.in. kredyty gotówkowe i szybkie pożyczki. Obecnie odnalezienie najtańszego kredytu gotówkowego nie stanowi dużego kłopotu, a wszystko dzięki nowoczesnym i całkowicie darmowym narzędziom, takim jak porównywarki kredytowe czy  kalkulator kredytu gotówkowego. Po wpisaniu kilku danych, takich jak wysokość kredytu czy liczba rat, kalkulator pokaże wysokość potencjalnej raty. To, czy dostaniesz oczekiwany przez Ciebie kredyt, zależy już od Twojej zdolności i historii kredytowej.

Najtańszy kredyt gotówkowy na wakacje można zatem znaleźć bez wychodzenia z domu. Dla jeszcze większej wygody swych klientów coraz więcej banków udostępnia taki produkt jak kredyt gotówkowy online. Decyzje kredytowe zapadają często w trakcie zaledwie kilku–kilkunastu minut. Jeśli spełnisz wymagania kredytodawcy, jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na wakacje, które zostaną przelane prosto na konto bankowe.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation