Skąd wziąć pieniądze na wakacje, jeśli nie mamy własnych oszczędności?

Już od jakiegoś czasu omawiasz z rodziną wakacyjne plany? A może macie wybrany kierunek podróży, ale wyjazd nagle stanął pod znakiem zapytania, bo jednak nie uda się na czas odłożyć wystarczającej sumy? Wielu Polaków zdaje sobie sprawę, że pieniądze na wymarzony urlop można po prostu pożyczyć. Jednym ze sposobów na realizację celów jest kredyt gotówkowy.

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni przychodzą też myśli o wakacyjnym odpoczynku. Odłożenie pieniędzy na długo wyczekiwane wczasy nie jest jednak sprawą łatwą – co rusz pojawiają się nowe wydatki. Nic więc dziwnego, że znaczna część osób decyduje się na takie rozwiązanie jak pożyczenie potrzebnych środków. Pożyczyć można od rodziny czy przyjaciół lub rozważyć taką opcję jak kredyt gotówkowy. Pożyczka na wakacyjny wyjazd dla 3–4 osób na kilka tysięcy złotych nie musi znacznie obciążać portfela pożyczkobiorcy, jeśli tylko zostanie właściwie, rozsądnie dobrana.

Na organizację wakacji nad polskim morzem wystarczy już 3000–4000 zł. Ceny kwater wraz z posiłkami są w całym kraju zbliżone. Zatem małżonkowie z dwójką dzieci za tygodniowy wyjazd do Zakopanego czy Kołobrzegu zapłacą podobną sumę. Kwota rzędu 3000 zł powinna pozwolić im w całości pokryć wszystkie wydatki. Koszt zagranicznej wycieczki będzie jednak znacznie wyższy. W związku z tym, jeśli chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy w kwocie np. kilkunastu tysięcy złotych, warto porównać oferty banków i firm pożyczkowych, by znaleźć rzeczywiście najtańszy kredyt gotówkowy.

Skąd wziąć pieniądze na wakacje, gdy brakuje nam oszczędności?

Jeśli spełnimy wymagania kredytodawców, takie jak m.in posiadanie stałego źródła dochodu oraz niezaleganie z innymi zobowiązaniami, z powodzeniem możemy starać się o szybki kredyt gotówkowy. Internet, do którego dostęp ma obecnie większość z nas, pozwali nam szybko i wygodnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online. Tym sposobem, bez konieczności wychodzenia z domu, możemy otrzymać pieniądze na dowolny cel. Cała procedura przebiega zdalnie – bank na odległość weryfikuje zdolność kredytową potencjalnego kredytobiorcy. Często w trakcie kilku minut zapada decyzja.

Osoby, które chcą bliżej poznać temat kredytów i porównać dostępne na rynku oferty przed złożeniem wniosku do wybranego podmiotu, mogą skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który przeprowadza wstępną symulację kosztów związanych z zaciągnięciem zobowiązania. Kalkulator kredytu gotówkowego, bo o nim mowa, pozwala odszukać i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy po tym, jak podasz wymagane w kalkulatorze dane. W efekcie otrzymasz symulację warunków kredytu. Dziś pożyczanie pieniędzy na dowolny cel, w tym również na pokrycie kosztów związanych z wakacjami, przebiega bardzo sprawnie!

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation