Ranking kredytów na wakacje 2018 – jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy pożyczka na wakacje to dobre rozwiązanie. Z wakacyjnych kredytów korzysta rocznie wiele polskich rodzin, ponieważ dziś kredyt wakacyjny można otrzymać przy coraz mniejszej liczbie formalności. Zobacz, jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, i sprawdź, czym jest ranking kredytów na wakacje!

Kredyt na wakacje – FinAi.pl

Wspólne wakacje w Polsce z rodziną czy przyjaciółmi to plan wielu osób, które dość często zastanawiają się, ile pieniędzy potrzeba, by wakacyjny wyjazd mógł dojść do skutku. Wbrew założeniu wielu z nich siedmiodniowe wakacje nie muszą kosztować sporo. Wystarczy 2000–3000 zł, by wypocząć w dobrych warunkach, w atrakcyjnym turystycznie miejscu – bez wyrzeczeń i niepokoju o stan portfela. Często odwiedzane przez turystów górskie pensjonaty, położone w okolicy Tatr, oferują swe usługi noclegowe za około 60 zł za dobę od jednej osoby – w tej cenie serwują dobre śniadania i obiadokolacje. Taki wyjazd trzyosobowej rodziny nie powinien kosztować więcej niż 2500 zł. W przypadku braku całej kwoty szansą na realizację urlopu może być tani kredyt gotówkowy z dogodną ratą.

Czym jest zdolność kredytowa?

Czym jest zdolność kredytowa?

Co się składa na Twoją zdolność kredytową? Jak ją sprawdzić? Czy warto korzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej?

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na wakacje 2018?

Najtańszy kredyt gotówkowy znaleźć można na wiele sposobów, ale zdecydowanie najprostszym i najszybszym jest skorzystanie z takiego rozwiązania jak kalkulator kredytu gotówkowego. Przy podaniu interesujących Cię parametrów danej oferty kredytowej kalkulator pokazuje Ci wysokość spłacanej raty. Niektóre z kalkulatorów są wzbogacone o rankingi kredytów gotówkowych, dzięki którym możesz w jednym miejscu porównać różne oferty kredytów gotówkowych.

Wniosek o kredyt gotówkowy online to jedna z łatwiejszych metod ubiegania się o kredyt. W tym przypadku procedura kredytowania przebiega w całości albo w dużej części zdalnie – bywa, że osoba zainteresowana kredytem nawet nie musi wychodzić z domu, by otrzymać wnioskowane pieniądze. Gotówkę na wakacje lub inny cel w kwocie kilku tysięcy złotych, przy minimum formalności, ma szansę otrzymać każdy, kto spełnia wymagania kredytodawcy, a należą do nich przede wszystkim dobra zdolność kredytowa i dobra historia kredytowa. Jeśli decyzja kredytowa zostanie rozpatrzona pozytywnie, istnieje spore prawdopodobieństwo, że pieniądze trafią na wskazane konto bankowe jeszcze tego samego lub następnego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation