Pożyczka na wakacje, by cieszyć się urlopem – sprawdź!

Wakacje to czas na odpoczynek dla całej rodziny. Jak sfinansować wakacje, gdy wiemy, że nasz budżet domowy temu nie podoła? Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy, który nie musi dużo kosztować. Czy warto go rozważyć?

Kredyt na wakacje – FinAi.pl

Organizowaniem wakacji żyje cała rodzina. Wybór miejsca wyjazdu, noclegu oraz terminu niesie emocje, które uskrzydlają i dodają energii już w okresie długo poprzedzającym urlop. Nie każda rodzina jednak może pozwolić sobie na realizację wakacyjnych marzeń. Już zaledwie siedmiodniowy wyjazd stanowi spory wydatek. Nocleg w Zakopanem kosztuje od 40 zł (w przypadku noclegów „z niższej półki”) za jedną osobę wzwyż, podobnie ceny kształtują się nad polskim morzem i na Mazurach.

Za wyjazd zagraniczny zapłacić trzeba znacznie więcej. Turcja, Egipt, Bułgaria – te destynacje nie należą do tanich. Opłaty za jedną osobę rozpoczynają się od 1500 zł. Żeby nie  rezygnować z wymarzonego odpoczynku, wiele rodzin wybiera opcję, jaką jest kredyt gotówkowy. Czy jest to słuszna decyzja?

Jak porównywać kredyty między sobą?

Jak porównywać między sobą kredyty z różnych banków?

Kredyty różnią się oprocentowaniem, opłatami bankowymi, prowizjami i wieloma innymi czynnikami i parametrami. Jak je porównywać?

Pożyczka na wakacje – czy warto?

Jeszcze do niedawna osoby, które nie mogły odłożyć pieniędzy na wakacyjny wyjazd, wysyłały dzieci na lato do dziadków, żeby chociaż trochę zmienić otoczenie. Dziś i dziadkowie, by cieszyć się z ciepłego lata, korzystają nie tylko z wyjazdów do sanatoriów, ale także z wycieczek zagranicznych. W związku z tym często nie mają czasu na opiekę nad najmłodszymi członkami rodziny.

Obecnie o tym, że na wakacyjny wyjazd został zaciągnięty kredyt gotówkowy, mówi się otwarcie. Czasy się zmieniły, podobnie jak powszechne podejście do tematu pożyczania. Upragniony urlop stał się priorytetem, sprawą ważniejszą niż zmiana mebli czy samochodu. Jednak kiedy zaciągamy kredyt, warto zadbać o to, by pożyczyć pieniądze tanio. Dziś żeby znaleźć i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, nie trzeba tracić czasu.

Kalkulator kredytu gotówkowego to świetne narzędzie, które po otrzymaniu wymaganych informacji – tj. kwoty kredytu, wysokości dochodu, kosztów utrzymania i stałych zobowiązań – wskaże przybliżone koszty związane z konkretną ofertą banków i firm pożyczkowych. Interesującą propozycją jest też kredyt gotówkowy online. Można go pozyskać, składając wniosek o wypłatę gotówki drogą elektroniczną. To wygodne rozwiązanie, które pozwala otrzymać pożyczkę bez wychodzenia z domu – minimum formalności, proste zasady i szybkość to jego znaki rozpoznawcze. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, niejednokrotnie jeszcze tego samego dnia możemy cieszyć się z dodatkowych środków na koncie. 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation