Pożyczka na wakacje – 7000 zł – czy to wystarczająca kwota?

Wielkimi krokami zbliża się okres urlopowy. Wielu z nas stanie przed wyborem kierunku wakacyjnego wyjazdu. W ostatnim czasie państwa europejskie stały się najbardziej pożądanymi kierunkami wakacyjnymi, gdyż oferują turystom wszystkie atrakcje, których oni potrzebują: piaszczyste plaże, ciepłe morze, góry. Wybór miejsca na wyjazd nigdy nie jest jednak prostą decyzją, szczególnie gdy ma się ograniczony budżet.

Kredyt na wakacje_FinAi.pl

Kiedy wybieramy się na wyjazd wakacyjny, możemy zaplanować go indywidualnie lub idąc do biura podróży, gdzie skorzystamy z ofert first minute czy last minute. First minute to specjalna oferta dla klientów, którzy jako pierwsi zgłoszą się do biura. Natomiast oferta last minute to promocja skierowana do ostatnich klientów i ma na celu zapełnić miejsca na wycieczkę. W obu przypadkach mamy okazję zaoszczędzić niemałe sumy, ale ogólny koszt wycieczki zwykle jest wysoki.

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Czym jest wiarygodność kredytowa?

Wiarygodność kredytowa a szansa otrzymania kredytu. Czym się różni wiarygodność kredytowa od zdolności kredytowej?

Jakie są średnie koszty wyjazdu na wakacje dla singla, pary i rodziny?

Ceny wakacji krajowych i zagranicznych nie różnią się od siebie zbyt mocno – różnica może wynosić około 275 zł za osobę. Wahania cen zależą m.in. od tego, jakie miejsce wybierzemy na nasz wyjazd. Uzależnione jest to również od standardu hotelu lub wybranej opcji wyżywienia. Przy założeniu, że spędzamy wakacje w jednym z najpopularniejszych kurortów na Majorce i mamy opłaconą opcję all inclusive, a w cenie zawarte są koszty biletów lotniczych oraz noclegu, a nasz pobyt potrwa dwa tygodnie, koszty przedstawią się następująco: singiel za pobyt zapłaci średnio 2699 zł, para poniesie koszt około 4578 zł, natomiast wyjazd z rodziną będzie kosztował średnio 6843 zł. Do tych cen należy doliczyć koszty dodatkowe, takie jak: bilety wstępów do atrakcji turystycznych, wycieczki fakultatywne i wiele innych.

Czy warto wziąć pożyczkę na sfinansowanie wyjazdu?

W odpowiedzi na to pytanie został stworzony kalkulator kredytu gotówkowego, dzięki któremu spośród wielu ofert wybierzemy odpowiedni dla nas kredyt gotówkowy online. Przy korzystaniu z kalkulatora kredytu gotówkowego możemy z góry określić, jaka wysokość kredytu gotówkowego nas interesuje oraz na jaki okres czasu chcemy takie zobowiązanie zaciągnąć. Inną możliwością na zaciągniecie kredytu gotówkowego jest udanie się do placówki banku, gdzie pracownicy tej instytucji dobiorą do naszych możliwości finansowych najtańszy kredyt gotówkowy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation