Pożyczka na wakacje 2019 – nie odkładaj planów wakacyjnych w nieskończoność! Jak?

Żeby wakacje były udane, warto zacząć organizować je z dużym wyprzedzeniem. Kiedy domowy budżet nie pozwala na odłożenie całej potrzebnej kwoty, nie trzeba rezygnować w urlopu. Środkiem do celu może być pożyczka na wakacje. Czy można znaleźć dobry kredyt gotówkowy z małymi odsetkami i wygodną ratą?

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Rodzinne wakacje to spory wydatek, często rzędu kilku tysięcy złotych. Trzyosobowa rodzina za wakacyjny wyjazd na siedem dni w góry musi przeznaczyć około 2500 zł. Ceny nad Bałtykiem są bardzo podobne do tych np. w Zakopanem. Jeśli planujemy urlop w dużym turystycznym mieście, na wypoczynek trzeba przeznaczyć sporą sumę. Gdańsk, Gdynia, Sopot – ośrodki turystyczne nad polskim morzem mają swoje ceny, tu hotel kosztuje od 140 zł za osobę wzwyż. Jak zaplanować urlop, kiedy ciągłe wydatki nie pozwalają na zgromadzenie potrzebnej kwoty? Dziś z wyjazdu wakacyjnego nie trzeba rezygnować. Banki oraz firmy pożyczkowe posiadają specjalne pożyczki na wakacje. Dlatego tani kredyt gotówkowy jest opcją, z której korzysta coraz więcej osób planujących coroczny wypoczynek w atrakcyjnym miejscu.

Najtańsza pożyczka na wakacje 2019 – jak ją znaleźć?

Kredyt gotówkowy na wakacyjny wyjazd ma szansę otrzymać każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu. Jeśli spełniasz wymagania kredytobiorcy, nie powinieneś mieć problemu z pożyczeniem potrzebnej sumy. Jednym ze sposobów na szybką pożyczkę może być kredyt gotówkowy online. To wygodna i szybka forma kredytowania – wniosek o przyznanie kredytu składany jest przez internet. Weryfikacja zdolności kredytowej wnioskodawcy przebiega zdalnie, a decyzje zapadają często w trakcie kilku minut. Pieniądze na wymarzone wakacje często jeszcze tego samego dnia trafiają na wskazany rachunek bankowy.

Osoby z dobrą historią kredytową, które nigdy nie miały problemów ze spłatą swoich zobowiązań, mają dużą szansę otrzymać najtańszy kredyt gotówkowy. Aby go znaleźć, można posłużyć się praktycznym narzędziem, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Po wpisaniu odpowiednich danych pokaże symulowaną ratę poszukiwanego przez Ciebie kredytu. Nie każda osoba otrzyma taki kredyt, jak ten zaprezentowany w kalkulatorze, ponieważ to zależy od odpowiedniej zdolności kredytowej. 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation