Pożyczka na wakacje 2018 – sposób na udany urlop? Przekonaj się!

Pracowity rok, ciągły pęd i nawał obowiązków to codzienność wielu osób. Szansą na regenerację sił, odpoczynek i relaks może być wakacyjny wyjazd. Czy trzeba z niego rezygnować, gdy stałe wydatki nie pozwalają na zaoszczędzenie potrzebnej kwoty? Czy pożyczka na wakacje 2018 jest dobrym rozwiązaniem?

Kredyt na wakacje – FinAi.pl

Jeszcze do niedawna niewiele polskich rodzin stać było na realizację wakacyjnych planów zgodnie z marzeniami, podobnie jak niewiele osób młodych, próbujących odnaleźć własne miejsce w dużym mieście. Czy w ich przypadku brak oszczędności nadal musi wiązać się z koniecznością rezygnacji z tak długo wyczekiwanego i upragnionego urlopu? A może warto rozważyć taką opcję jak zaciągnięcie kredytu gotówkowego właśnie na wakacyjny wypoczynek?

Za kwotę 2000–3000 zł można zaplanować całkiem przyjemny urlop, wypocząć oraz zregenerować siły. Siedmiodniowa wycieczka do Egiptu, Turcji czy Bułgarii jest już teraz w zasięgu ręki. Podobnie za 3000 zł odpocząć można na Krecie, w Hiszpanii i w Grecji. Za podobne pieniądze śmiało możemy też zorganizować wakacje w kraju.

Pożyczka na wakacje 2018 – jak wybrać najtańszą ofertę?

Jeśli zależy nam na tym, aby nie przepłacać i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, możemy porównać liczne oferty kredytowe banków i firm pożyczkowych. Aby zadanie to nie było czasochłonne i uciążliwe, możemy skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego. To narzędzie, dostępne za darmo w internecie, prześledzi oferty kredytowe i porówna związane z nimi koszty. Co za tym idzie, pozwali wybrać najkorzystniejszy kredyt gotówkowy i pokaże wstępną symulację rat, jakie spłacalibyśmy, gdybyśmy została nam przyznana oferta na zaprezentowanych warunkach. Coraz więcej podmiotów oferuje także wygodny kredyt gotówkowy online, przy udzielaniu którego cała procedura przebiega zdalnie.

Wniosek o kredyt gotówkowy składamy przez internet, wszystkie dane przesyłamy elektronicznie i w ten sam sposób wyrażane są zgody oraz oświadczenia. Jeśli spełnimy wymagania kredytodawcy, mamy szansę otrzymać pieniądze jeszcze tego samego dnia – przy minimum formalności, bez dodatkowych kosztów i bez wychodzenia z domu. Kredyt gotówkowy na wakacje o wysokości do kilku tysięcy złotych nie musi wcale dużo kosztować. Wystarczy, że poświęcimy chwilę na to, aby znaleźć produkt najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom i wpisujący się w możliwości finansowe.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation