Pożyczka gotówkowa na wakacje – czy warto wziąć ją pod uwagę?

Wakacyjne wyjazdy na kredyt są obecnie dość powszechnym zjawiskiem. Z pożyczek i kredytów gotówkowych na wakacje chętnie korzystają ci, którzy cenią sobie odpoczynek i relaks po pracowitym roku, jednak nie dysponują własnymi oszczędnościami. Czy rzeczywiście jest to dobry pomysł?

Kredyt na wakacje - FinAi.pl

Wakacyjne wyjazdy wielu osobom kojarzą się nie tylko z przyjemnością, ale też z koniecznością ciągłego oszczędzania tylko po to, by raz w roku móc pozwolić sobie na kilkudniowy odpoczynek z przyjaciółmi lub rodziną. Nie każdy ma możliwość regularnego odkładania kwot, wobec czego niektórzy korzystają z propozycji banków i firm pożyczkowych, wyszukują korzystne oferty kredytowe i zaciągają kredyt gotówkowy na wakacje z dogodną ratą. Swoją decyzję argumentują tym, że niewysoką miesięczną ratę, indywidualnie dobraną do możliwości finansowych kredytobiorcy, znacznie łatwiej wpisać do comiesięcznych, stałych wydatków i spłacić niż odłożyć własną gotówkę w takiej samej kwocie. Czy tak jest rzeczywiście? Każdy na to pytanie musi odpowiedzieć sobie samodzielnie, co nie zmienia jednak faktu, że oferta kredytowa jest obecnie obszerna. 

Czym jest zdolność kredytowa?

Czym jest zdolność kredytowa?

Co się składa na Twoją zdolność kredytową? Jak ją sprawdzić? Czy warto korzystać z kalkulatorów zdolności kredytowej?

Pożyczka gotówkowa na wakacje – czy warto ją rozważyć?

Wakacje w Polsce czy w jednej z modnych obecnie zagranicznych destynacji, np. Egipcie, nie muszą dużo kosztować. Za siedmiodniowy wyjazd do kraju piramid jedna osoba zapłaci około 1500 zł. Pożyczkę w takiej kwocie bez większych trudności może uzyskać każdy, kto posiada stałe źródło dochodu i nie zalega ze spłatą innych zobowiązań. Osoby, które nie lubią tracić czasu i pieniędzy, mogą za pomocą internetu sprawdzić i porównać oferty kredytowe banków oraz firm pożyczkowych. Najtańszy kredyt gotówkowy można znaleźć za pomocą takiego narzędzia do porównywania ofert jak kalkulator kredytu gotówkowego. Wystarczy wpisać odpowiednie dane, żeby otrzymać symulowaną ratę kredytu – chociaż nie mamy gwarancji, że akurat taki kredyt otrzymamy.

Po wybraniu oferty wniosek o przyznanie kredytu możemy złożyć za pomocą komputera lub telefonu z dostępem do internetu. Kredyt gotówkowy online jest ofertą skierowaną do wygodnych i nowoczesnych osób – w tym przypadku cała procedura kredytowania przebiega zdalnie. Zainteresowany pożyczką nie musi wychodzić z domu, by otrzymać pieniądze na upragniony wakacyjny wyjazd. Każda osoba z wiarygodną historią kredytową ma szansę na tani kredyt gotówkowy, z niskim oprocentowaniem, przy ograniczeniu formalności do minimum.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation