Planujesz wakacje 2019 na raty? Zobacz, jak to zorganizować!

Pożyczka bądź kredyt na wakacje to opcja, z której korzysta wiele osób. Po produkty te sięgają rodziny z różnymi budżetami, które wiedzą, że najtańszy kredyt gotówkowy wiąże się z niewielkimi kosztami dodatkowymi. Sprawdź, jak wziąć tani kredyt na wakacje!

Kredyt na wakacje_FinAi.pl

Oszczędzanie pieniędzy nie jest rzeczą łatwą. Problem z sukcesywnym odkładaniem ma wiele osób niezależnie od poziomu zarobków. Dlatego – dla własnej wygody – w koniecznych przypadkach coraz chętniej sięgamy po kredyty gotówkowe pozwalające na szybszą realizację planów. Kredyty hipoteczne, pożyczki na zakup samochodu, mebli, AGD czy na leczenie nie są już tematem tabu. Nie wstydzimy się swoich zobowiązań, dlatego nie krępuje nas organizacja wycieczek zagranicznych czy wczasów i wakacji na kredyt. By przeżyć urlop marzeń, wcale nie trzeba dużo pożyczyć.

Wyjazd do egzotycznego kraju można zrealizować już za kwotę 3000 zł od osoby. Turcja, Tunezja, Egipt – kraje lubiane przez polskie rodziny zapraszają nas do siebie na tydzień już za kwotę 1200 zł od osoby. Co sprytniejsi podróżnicy, planujący wczasy z wyprzedzeniem, znajdą także wycieczkę do Hiszpanii, na Maltę czy Cypr w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie. Kredyt gotówkowy na kwotę 3000–4000 zł, która z powodzeniem pozwoli na wakacyjny wyjazd nawet dla całej rodziny, dziś można pożyczyć szybko i bez zbędnych formalności.

Najtańszy kredyt gotówkowy na wakacje – jak go znaleźć?

Banki chętniej pożyczają pieniądze zaufanym, sprawdzonym klientom. Osoba, która posiada już historię kredytową i regularnie sprawdzała wcześniejsze zobowiązania, nie powinna mieć problemu z pozyskaniem pożyczki czy kredytu na wakacje. Jednak warto prześledzić rozmaite oferty banków i firm kredytowych, by pożyczyć środki na jak najlepszych warunkach.

W znalezieniu najtańszego kredytu gotówkowego może pomóc bezpłatne, praktyczne narzędzie, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Po wpisaniu odpowiednich danych, takich jak interesująca nas wysokość raty i suma kredytu, otrzymamy w kalkulatorze symulowane warunki interesującej nas oferty. Nie znaczy to jednak, że na takich samych warunkach i my otrzymamy kredyt. 

Dziś pieniądze możemy pożyczyć nie tylko taniej, ale także sprawniej, czasami nawet bez wychodzenia z domu. Banki są coraz bardziej otwarte na to, by ograniczać formalności do minimum. Szanujący swój czas klienci mogą sięgnąć po takie rozwiązanie jak kredyt gotówkowy online. Wniosek o pieniądze składamy w tym przypadku drogą elektroniczną. Jego weryfikacja jest szybka – jeśli zapadnie pozytywna decyzja, bardzo możliwe, że gotówka dotrze na nasze konto jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation